Ploché bradavice na tvári

RNG

Na potlacenie virusov zvnutra sa to da spravit aj potravinovymi doplnkami, pozri cez Google.sk pod rng herpes. pridasm este viacero inycyh ako, monolaurin, citral, berberine a Sangre de Grado.
Zvysovanie viralnej imunity je dnes velmi dolezite pre kazdeho, lebo zijeme v case viralnych epidemii, ktore lekari obvykle nechcu vidiet, pokial sa neprejavia ako nejaka diagnozovatelna choroba. A aj vtedy casto len vyckavaju, ze si to telo nejak samo vybojuje.

BRADAVICE

Dodávam, že som ich mala po celom čele, a hlavne si ih neodškrabujte lebo sa rýchlo roznášajú, ja som mala najskôr len pár a a za chvíľu som mala plné čelo.

BRADAVICE

Po niekoľkomesačnom boji s bradavicami odporúčam antivirotiká Famcicvovir -Teva (poproste kožnú, nech vám ich predpíše, sú pôvodne na genitálny herpes a pásový opar atd., dopláca sa 5 eur, inak stoja okolo 50eur). teraz užívam druhé balenie (6 dní jedno balenie, zmizne 80 percent bradavíc). mastičky, vodičky čí zamrazovanie nepomohlo, bradavice treba zničiť zvnútra. prajem rýchlu liečbu.

:DD

Každému pomôže niečo iné ako som čítal inakšie príspevky tak niekomu pomôže lastovičník inému med,citron,slaná voda, cesnak s octom.Treba to len vyskúšať.Ja som si kúpil v lekárni teraz BYE WART a mne osobne to zatiaľ pomáha (klop klop klop) :) Síce stále ju tam mám ale vyzerá to tak že pomaličky mizne..Predsa len treba byť aj niekedy trpezlivý a doba liečenia je najmenej 4 týždne.. Zatiaľ musím povedať že to vyzerá nádejne odporúčam ten krém BYE WART... :)

samsa

mam vyskusane, pomohlo kedysi davno Tea Tree Oil - cajovnikovy olej. v lekarni mala flasticka cca 5 eur. vyskusaj to.
ale problem s pletou skoro nikdy nie je povrchovy, cize nieco s crevami, alergeny, plesne, parazity...toto je len symptom.

Macko8886

Mozno neuverite ale ja som sa zbavila bradavic hypnozou. Ako dieta som mala velmi rozsirene bradavice na chodidlach. Bolo ich strasne vela a tak mi kozna odporucila psychologa, ktory sa zaobera hypnozou. Nespominam si uz kolko sedeni som u neho absolvovala ale bradavice zacali uz zo zaciatku miznut az nakoniec sa vsetky stratili. Neodpadli, jednoducho zmizli. Odvtedy som mala na par rokov od bradavic pokoj, potom sa mi z casu na cas nejaka objavila znova ale tie som si uz hned na zaciatku bola vypalit dusikom. Teraz sa mi vsak rozsirili bradavice na tvari, je ich stale viac, takze rozmyslam ze toho psychologa navstivim znova.

Macko8886

Mozno neuverite ale ja som sa zbavila bradavic hypnozou. Ako dieta som mala velmi rozsirene bradavice na chodidlach. Bolo ich strasne vela a tak mi kozna odporucila psychologa, ktory sa zaobera hypnozou. Nespominam si uz kolko sedeni som u neho absolvovala ale bradavice zacali uz zo zaciatku miznut az nakoniec sa vsetky stratili. Neodpadli, jednoducho zmizli. Odvtedy som mala na par rokov od bradavic pokoj, potom sa mi z casu na cas nejaka objavila znova ale tie som si uz hned na zaciatku bola vypalit dusikom. Teraz sa mi vsak rozsirili bradavice na tvari, je ich stale viac, takze rozmyslam ze toho psychologa navstivim znova.