Ploché bradavice na tvári

Šiša

Ako študentka som ich mala tiež. Bojovala som s nimi asi rok a bola strašna našťastná, pretože som navštevovala veťmi uznávaného kožiara. Jedného dňa mi povedal: "Kde klasická medicína končí začína medicína alternatívna" a poslal ma k homeopatičke. Do dvoch mesiacov boli bradavice preč. Brala som Thuyu a Dulcamaru.

janab

..a ešte niečo, perfektne to zaberá na vystupujúce bradavičky pod pažami, kde sa tiež zvyknú tvoriť..
..opakujem...natrite si prvýkrát len jednu!!nie viac..na druhý den by ste boli ako bodkované lienky..

janab

Mne sa urobila taká malá na brade a vypálila som si ju prípravkom Duofilm - na liečbu bradavíc. Síce platí, že asi na tvár sa to nemá používať, ale si myslím, že ak nejde o sliznice (oči,ústa), tak tvár to v pohode znesie.
Ak si to budete dávať, tak si to štetečkom dajte presne na to miesto, pretože to trošku páli a spáli vám aj okolitú pokožku. Vyskúšajte len jednu bradavicu a mne stačilo jedno natretie a zlupalo sa to a vymizlo..tak možno to pomôže..

Miruškaaa

Dobrz den aj ja mam velky probleem s bradavicami na tvari...mala som len 2 a bola som ich dat preč na chirurgii...po necelom mesiaci sa mi z toho vyhodila cela tvaar...mam ich strašne vela..a nepomaha mi ani liečka dusikom...ano aknecolor...ani aknemicin čo mi predpisala kožna...neviete niekto niečo oč mi fakt pomože ...mam 17 rokov a strašne mi to vadi ....Dakujem

zuko

Tiez sa mi rozsirili male ploche bradavice po tvari. Vsade som sa docitala ze laser je najlepsi, tak som sla, zaplatila 40 eur. A efekt ziadny, ani jedna nezmizla. Lekar len povedal, ze treba dalsie sedenie, tj. dalsich 40 eur. Rozhodla som sa pre domacu liecbu. Niekde som sa docitala o citronovej stave. Vyzmychala som si citron na vatu a drhla tie miesta, tie bradavice za chvilku uplne scervenali a niekedy sa spustila aj krv, stipalo, palilo. Cistila som si to len 3krat v jeden den. Na druhy den to vyzeralo dost zle, sama chrasta tak som to nechala tak. Za 3 dni to vyzeralo len slabo cerveno. A teraz 2 mesiace po tom, su bradavice fuc. Bez jaziev, len hladka plet.

erika_m

Ambulante sa ploche bradavice mozu vypalovat dusikom alebo odstranovat elektrokoagulaciou. Elektrokoagulacia je vhodna hlavne na tvar,hoci pomerne bolestiva,ihlou sa vypaluju postupne vsetky bradavicky. Tekuty dusik zanechava pluzgiere.
Doma sa na tvar moze pouzivat roztok Locacid,hoci povodne urceny na liecbu akne,ma zlupovaci efekt.
Na ine casti tela je vhodny aj klasicky Duofilm,hoci pri malych plochych bradaviciach hrozi zasiahnutie zdravej pokozky,co by sa stat nemalo.
Ploche bradavice,ktore sa vracaju po opatovnom odstraneni, postihuju ludi s oslabenou imunitou,je vhodne,ju podporit,napr.Imunoglukanom,ten sa viaze na lekarsky predpis a dermatovenerolog ho sam nemoze predpisat.

AdamKrt

Tusim to bol DUOFILM
-odkaz odstránený-

Pozor - na lekarsky prepis je to asi z toho dovodu, ze toto sa NESMIE pouzivat na znamienka, ale iba na bradavice.

Staci ist za obvodnym lekarom a urcite vam to aj predpise...

AdamKrt

Na bradavice je zarucene dobra taka tekutia. Je to skoro ako lak na nechty a podobne to taj tak pachne. Vraj je to na lekarsky predpis, ale myslim, ze sa to da zohnat aj bez neho. Ma to taky aplikator, stetec. Smrdi to ako kanagon. Je to cira, husta mazlava tekutina. Nanesie sa na bradavicu. Je to nieco ako kyselina. Naleptava to bradavicu. Mal som ich par na rukach. Bradavica ocervenie a po par tyzdnoch to zlezie dole a odumrie. Ani jazva mi na prstoch po tom neostala. Predava sa to uz roky. Opytajte sa v lekarni... Nazov si uz nepamatam, ale ked som to popisal, lekarnicka hned vedela o co ide.

zuzulik1

dievcata su tie bradavicky prenosne? lebo moj priatel ich ma na tvari par, ziskal ich ako sa porezal ziletkou, tak asi nejaky virus, ja mam oslabenu imnunitu, preto sa pytam

kajleen

Také se tím bojuji :( Momentálně zkouším homeopatii (už dva měsíce, tak snad se dostaví výsledky) a koupila jsem si tablety Imunoglukan. Je to tedy pěkně drahé :/