nechcem zit :(

Príspevok v téme: nechcem zit :(
taktora

Ahojte! Mala som destve a este aj stale aj dospievanie dost tazke kvôli jednej veci ktoru nechcem spominat :(. Teraz sa to na mna vsetko ruca nenavidim samu seba, najradsej by som sa niekam zakopala. Vadi mi strasne aj to, ze ostatni si na mne vsimaju akurat tie zle veci. Som urazliva, takze si viete predstavit ake to asi je :(. Trpim kvôli inym, najradsej by som zmenila skolu ale to nejde. Neviem čo mam robit. Chcela by som za psychologom, ale neviem ako to utajit pred rodicmi. Poradte prosim..dakujem

taktora

tak to radsej aby o tom vedeli moji rodicia :(. Nasa triedna sa da povedat ze je riadna zmyja s prepacenim. No neviem ako sa rozhodnem

pomoc

taktora,viem ze sa hned neda zmenit,ale ver mi,casom to pojde,a ked nechces aby rodicia vedeli o psychol.tak sa porozpravaj s triednou a dohodni sa s nou.

taktora

ja som bola urazliva ako mala, vzdy som bola tvrdohlava a vzdy na mna preto rodicia kricali :(. Len vtedy som si to tak neuvedomovovala, nechcela som sa zmenit

taktora

leerka..jasne ze sa chcem zmenit, tak potom by som tu ani nepisala

nechcem zverejnovat mesto, je to male mestecko a vlastne kolko sa priblizne zvykne platit za jedno sedenie?
Som v skole do pol stvrtej ale zvycajne som doma o stvrtej. chodim na OA :(

leerka

ja si vsak myslim, ze toto obdobie casom prejde, tym myslim napr ked sa dostanes z puberty....vacsinou vtedy chytaju mladych ludi taketo stavy....urazlivost ....atd...

leerka

no sice neviem odkila si, ale psychologovia fujguju aj neskor vecer, napr moja kamaratka k nemu chodi az o 18:00hod....a to ako je mozne, ze si kazdy den v skole do 16tej?kam preboha chodis?
a este k tej tvojej povahe....neviem, ale mne to pripada tak, ako by ti to takot vyhovovalo....sice pises, ze mas strasnu povahu, ale usudzujem ze sa neak zmenit nechces ,aj ked sa ti tu snazime radit...... no ale to musis vediet ty sama....a hlavne sa budes musiet chciet aj sama zmenit....nezalezi to od nikoho, iba od teba.....

taktora

katkaxx a lerka
rodicia o tom musia vediet, pretoze by som chodila urcite pocas vyucovania lebo v skole koncim vzdy o 16.00. Musia rodicia zavolat inac mame neospravedlnene hodiny aj ked donesies ospravedlnenie od lekara. Preto o tom musia vediet. Chodila moja znama k psychologicke a ta vsetko vytarala jej mame :(. Ja nechcem aby mama vedela o tom co ma trapi, lebo ona to roztrusi vsade a bude o tom vediet kazdy.

A nieje to tym ze ja odmietam sa zmenit, ja som sa vzdy snazila, ked som este nemala taketo stavy ako teraz, ale nidky ziadna zmena :((..uz sa z toho zblaznim