Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako schudnut 16 kg za rok?

kikushka

to "aj mna to zaujima" - myslim, ze aj sama vies, ako nato, len sa ti nechce a tak hladas co najjednduchsi sposob. aj ja som to robila rok staaale dookola, myslela som, ze sa to neda a od zdraveho stravovania som sla na mile daleko. uvedomila som si, ze iny sposob nieje, ved i ku liekom treba spravne jest, inak su to do luftu hodene peniaze. len sa odhodlaj ku diete, cvic, a uvidis, pomaly to pojde dole :D drzim palceky 8--)))

kikushka

ahoj no aj ja chcem schudnut este takych 15kil ale mam nato cas len do 1.7.2009 , zacala som pred tyzdnom a uz mam dole 2kg. Jem pravidelne, 5× denne, veceriam o tej 19tej. Kazdy den doma cvicim (150brusaky, 200kalanetickych cvikov na kazdu nohu - spolu 400 plus este na rotopede ked sa mi chce) . sice uzivam i lieky, ktore su volne dostupne na internete (stacker2 : phenylstack 7), no zhanam Reductil, no moja doktorka mi ho odmieta predpisat:--(((( .

barunka

16 kil za rok? uplne jednoducho! tym ze si si dala na chudnutie tolko casu mas vyhodu ze sa nemusis nijako trapit ziadnymi dietami, staci ti upravit jedalnicek a zacat trochu cvicit. ranajky(ovsene vlocky, celozrnne pecivo, jogurty,...), na desiatu nejake ovocie, na obed zjedz normalne co je navarene(resp.co si sama uvaris,neviem kolko mas rokov:)). na olovrant si daj jogurt,banan,zeleninku alebo nieco take a na veceru nieco lahke najneskor o 18.hod.
proste jedz pravidelne 5 krat denne mensie porcie, nezabudni vela vela pit(voda, nesladene caje, ovocne al. zeleninove stavy) a hlavne cvic 3 krat do tyzdna(najlepsie behaj plavaj bicykluj abo nieco take) aspon hodinku. uvidim ze tych 16 kil schudnes aj skor ako za rok ;)
aha a ece som zabudla-ak budes mat chut na sladke daj si kusok dobrej horkej cokolady ale daj si ju doobeda, najneskor k olovrantu,ak dostanes na sladke chut vecer ocisti si mrkvu-ta je sladka a srandovne chrumka v ustach :D aspon ja to tak robim a pomaha to :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako schudnut 16 kg za rok? - Fórum - ZDRAVIE.sk