Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie oblecenia

Príspevok v téme: Farbenie oblecenia
martinkaxxx

viem ze to tu asi nepatri, ale chcela by som si nafarbit cierne rifle co pustili farbu plus nejake sprate tricka na cierno. Chcem sa opytat, ci to nejako skodi, ako ci to nepusta farbu potom a tak, myslim na kozu. A neznicim tym pracku? ako ju mam potom vycistit? Ak s tym mate skusenosti napiste prosim aj ci Iberia je dobra alebo ktora farba je OK. Dakujem :-)

martinkaxxx

ja idem farbit rifle co pustili farbu...a ciernu suknu co je taka sprata...a hodim tam nejake tricka bavlnene aby som vyplnila pracku take stare a cierne vsetko...a ked z toho nejako vynecham davkovac? ze trebars to nasypem rovno na pradlo?

relia

Ja som si raz farbila veci na cierno v pracke a dopadlo to katastrofakne. Robila som vsetko podla navodu a farbit sa malo na 60 stupnov, takze niektore veci to neprezili. Farba chytila na sivo aj s flakmi, tusim to bola ta znacka farby ktorú si uviedla. Pracka to sice prezila, zvnutra sa premyla, no davkovat ostal "chyteny" na cierno. Takze odporucam iny system farbenia. Vela stastia :-)

odpoved

skus zajst do obchodu s umeleckymi potrebami, tam ti poradia ake farby. vecsinou sa zazehlia a potom sa urcite nesperu, ale vecsinou su urcene len na vytvaranie vzorov a nie na farebnie celych kusov oblecenia. Ak si z Kosic taky obchod je naopriklad RAMKO. Farba sa kupuje podla materialu, na ktory chces farbit. Pracka to prezije v plnom zdravi:P

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbenie oblecenia - Fórum - ZDRAVIE.sk