Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlyham v povrchnom svete?

Príspevok v téme: Zlyham v povrchnom svete?
otaaaazka

Uznavam, ze aj pre mna je pekny vzhlad dolezity a ze aj ja chcem pri sebe niekoho kto dobre vyzera, ale dolezitejsie su vnutorne krasy ludi. Bojim sa, ze s pribudajucim vekom, ma spolocnost bude tlacit do niecoho, co sa neda/ nemat vrasky a nepriberat co je u kazdej zeny ked ma o 20 rokov viac uplne normalne. Vela krat su take zeny diskriminovane pri vybere povolania lebo chcu mladsie-krajsie, alebo ich partner si najde novu atd. Som mlada tak momentalne je mi to jedno, ale bojim sa ze v takomto povrchnom svete ked sa vyzaduje dokonalost jedneho dna zlyham kvoli prirodzenym zmenam co robi priroda.Uz teraz sa mozem starat o to aby som to zmiernila ale viem ze niektore veci uz clovek asi neovplyvni:/

neboj sa

otaaazka,kolko mas ty rokov?ked uz teraz rozmyslas nad takymi vecami?ak si mlada uzivaj si mladost,a na tom ako bude za 20rokov sa netrap.V prvom rade sa staraj o zdravie,aby to ti sluzilo a ked budes mat zdravie tak v pohode budes aj v 50rokov.Uz tu bolo popisane dost a dobre,tak to nebudem opakovat.Je pravda,ze 40rocne su diskriminovane,ale stale maju nadej,je to len na nich.Ja osobne viem,ze i ked uz som starsia,nemusim sa bat,diskriminovana nie som,ale urcite citim zavist a nejake opovrhovanie zo strany niektorych ludi.Vies,je to taky zivot,len na nas zalezi ako sa k tomu postavime.STALE ZALEZI LEN NA NAS.A MOZEM TI POVEDAT Z VLASTNEJ SKUSENOSTI,ZE KRASA VZDY CLOVEKU NEPOMOZE
,krasa JE AJ NA SKODU,I KED JE PRAVDA,ZE SA LEPSIE ZIJE KED JE ZENA PEKNA.A ESTE HORSIA KOMBINACIA JE,KED JE PEKNA,MUDRA,CHARAKTERNA VTEDY TO UZ VOBEC NIEKTO NECHCE AKCEPTOVAT.
zi teraz,ktovie,co bude za 20rokov.

otaaazka

Diky :) Ja som len mala pocit ze dnesna doba diskriminuje ludi co maju 40-50rokov, pricom su velakrat zrelo pekni a inteligentni. Preco neda nejaky modny casopis na obalku niekedy aj takych ludi? Plastiku odmietam a ani nastastie nepotrebujem:)-priroda styl. a myslim ze s tym usmevom na tvari budem OK aj ked budem mat 100rokov:DDD

..................

neboj,nezlyhas a ani ta nik nebude tlacit.ked budes starsia, ine veci, ktorymi sa budes zaoberat /rodina../pridu, a cim sme starsi, tym mame viac vnutornej rovnovahy.a ked ti to aj tak bude vadit, je tu este plasticka chirurgia:-)))

mata

vies ako sa hovori- dobre pritahuje dobre a zle pritahuje -zlé...takze netrap sa tym.je sice pravda ze v dnesnej dobe je na kazdeho vyvijany velky tlak. partnera si najdi takeho o ktorom vies ze nie je "povrchny" ;) a predpokladam ze kedze ty sama uznavas hlavne vnutorne kvality,tak pritahovat ta budu podobni.
a kedze populacia vyrazne starne,o par rokov budeme vsetci starsi vraskavejsi atd ;D uvidis,potom budu casopisy plne toho ako si uzivat zivot aj s vraskami :)
radsej sa uc,vzdelavaj a uzivaj zivot,netrap si zbytocne mysel takymito filozofickymi otazkami.aj starsia zena ktora nie je dokonala ked sa usmeje a ide z nej dobry pocit,tak vyzera super :) naopak,aj krasna ktora sa mraci na svet pritazliva nie je

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlyham v povrchnom svete? - Fórum - ZDRAVIE.sk