Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampon na vlasy

Príspevok v téme: Šampon na vlasy
blue flower

Vedel by mi niekto poradit, sampon akej farby by sa mi hodil, keby si chcem zmenit farbu vlasov. Moje vlasy sú hnedé, mam husté obočie a skor zelené vlasy, a hodí sa mi blond melír. Este mam trocha melíru. A ci sa taký sampon moze dávat aj vtedy ked mi melír celkom nevymizol. Vraj sa mi hodí. Plet mam taku strednú, ani bledu ani moc tmavu. A lícka trochu do cervena. Dakujem

blue flower

Ciernu si určite nechcem dat, to myslím ze je pre mna zlá rada. Cítala som, ze cierna zostarsuje, ja mam 26 rokov. Ale moja sesternica ma 16, bledú plet, plne pery jej pristane lebo mi tak pripomína snehulienku. Páči sa mi plavá, zlatistá farba. Ale bratovi sa nepáci. A nechcela som farbu ale sampon, a tiez neviem ak chcem aby sa mi taká zlatistá, plavá chytila, aká sa mi chyti na moje hnedé vlasy ked si vyberiem taký odtien. Kupujem si bájecnú zenu, a myslím ze tam bola zena s ciernymi vlasmi, ja myslím, ze jej to nepristalo, zmenili jej farbu, vlasy jej zosvetleli a opeknela. Takze s ciernou ani v mojom prípade nesúhlasím.

jaja_17

ach...tak ja som vynimocna?ja somsi predd silvestrom farbila vlasy a uz mi velmi vidno hnedea mala som riadnu farbu...a podla mna je to pekne velmi

ewinka

ciernu ani ziadnu tmavu si nedawaj... ja mam svoje prirodne.. take hnede.. oreskove... a som im dala najprv gastanovuu... tie dostali poriadny nadych do fialova dobre ze ne..., a teraz pouzivam tmavohnedu... take ako cierne su..., vies ako by som chcela mat svetle vlasky??? :( z ciernej tazko.. nechaj si hnedu... take ake mas.. alebo trosku inyy odtien hnedej na ozivenie.. ale nech tam nie je az taky rozdiel, ze hnedaa.. a si vybereis ciernu... ale tie orieskove, alebo ake su... take by som dala

tikitou

lucka77, preco si ich potom farbis uz cele roky, ked ti to prekaza? Bud si ich nechaj vyrast, aj ked to moze vypadat hrozne, ale tak lepsie, akoby ta to malo takto hnevat cele roky, alebo dnes uz na to existuje pripravok, ktory ti vytiahne umelu farbu na tvoju povodnu.
S tou ciernou inak suhlasim... Ja mam svetlo-hnede vlasy, alebo tmavoblond, a tiez som si ich raz zasamponovala na cierno (bol to sampon, nie farba!) a nechcelo mi to zmiznut! Vlasy som si umyla nespocetne velakrat a miznuci efekt nikde... Nevedela som co s tym, nieze by som bola zasla ku kadernicke... A uz mi vyrastali moje svetle, vypadalo to otrasne, tak som si ich teda zafarbila na take tmavofialove aby som zmiernila tu ciernu, ze co ak vyrastajuci efekt nebude uz tak silny, ale trt...nakoniec som si ich vyperoxidovala, asi na trikrat...a potom si na to hodila podobnu farbu mojich povodnych, odvtedy som sa ich ani nedotkla!!! A to je tomu asi 5 rokov...mam 23. Cierna na vlasy u mna nikdy znova!! :-/

lucka77

Ja by som ti poradila, aby si si vobec nefarbila vlasy. A uz vobec nie na cierno. Tej sa tak lahko nezbavis. Zacala som si farbit vlasy v 18 a dnes mam 26 a lutujem to. Ale tiez som nepocuvala mamu, ked mi vravela, ze s tym nemam zacinat. No co kazdy sa uci na vlastnych chybach. Teraz si musim uz stale farbit a dokonca som si nasla uz aj zopar sivych vlasov :-(

blue flower

a este som zabudla dodat, ze mam husté cierne obocie. Aká farba by sa mi hodila, alebo ci je lepsie nechat povodnú hnedu farbu. Dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šampon na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk