Očkovanie proti pneumokokom je len biznis?

Príspevok v téme: Očkovanie proti pneumokokom je len biznis?
svedomie genocídy

Slizničný imunitný systém tvorí najväčšiu zložku imunitného systému. Svojou imunoregulačnou funkciou sa aktívne zúčastňuje na vzniku
a priebehu alergických chorôb. Prudký nárast výskytu alergií v ostatných rokoch súvisí pravdepodobne s rozšírením očkovania, zlepšením hygienických podmienok a častým užívaním antibiotík. Tieto faktory majú za následok pokles antigénnych stimulov, dysreguláciu
imunitnej odpovede na antigény a nerovnováhu vo vývoji subpopulácií T lymfocytov. Slizničný imunitný systém prispieva k vzniku a rozvoju
alergických ochorení nedostatočnou tvorbou alergén špecifických T regulačných lymfocytov a/alebo nedostatkom mikrobiálnych
stimulov, ktoré navodia Th1 typ imunitnej odpovede.
Pozri:
-odkaz odstránený-
štúdie preukázali jej neúčinnosť:
ockovanie.org
Prevnar spôsobí zmeny v prirodzenej rovnováhe medzi jednotlivými sérotypmi, čím spôsobí selektívny tlak na mikrobiálnu ekológiu:
iuro.awardspace.com
www.solen.sk

filipko

Nasadila som synovy olej zo zralocej pecene, echinacea kvapky a cesnakove kvapky. Od alergologicky berieme AERIUS sirup a SINGULAR tablety. Este by som mu chcela nasadit oreganovy olej v kapsulach. Neviem co vobec mu mam davat. Doma mame tolko vseliakych tablet,sirupov ze pomaly mozem otvorit druhu lekaren. Vacsinou jedavame celozrne pecivo, na vodu je zvyknuty takze s tym nemame nejaky problem. Teraz som mu zacala davat trochu KOMBUCHU ako napoj. Nas najvacsi problem je asi to sladke. Moj syn je zavysly od sladkeho a keby mu dovolim tak by to jedol od rana do vecera. Mlieko sme uz tiez stopli, ked tak len jogurty aj to len sem tam a kysle mlieka.

sasaaa

Stojí celozrnná múka fakt za to? je lepšia ako biela? aké pečivo si kupovať? grahamový rožok? je zdravší ako biely? zaujímama to dakujem

damian

Filipko, nasad mu vysoke davky vitaminu C, B komplex a betaglukany na imunitu. Nedavaj mu kravske mlieko, ale, ak musi mat mlieko, tak kozie. Nech pije dost cistej nesytenej vody, ziedna malinovky, ziadne sladkosti a ak ano, tak doma pecene a z hnedeho cukru. Oplne obmadzit bielu muku, radsej pouzivat celozrnu.

filipko

Ja som tiez dala syna ockovat PREVENAROM a aj napriek tomu mal virusovy zapal pluc a stale je chorlavy. Dnes by som tak uz neurobila...

Mimi323

RNG, ja poznám lekárov, ktorí nečítajú skoro vôbec, lebo sú v ambulancii, predpíšu pacientom antibiotika, zaočkujú, dajú tabletočky na cholesterol a dovidenia.

RNG

nepovedal, by som, ze citam viacej ako lekari bezni, ale si velmi vyberam zdroje, z ktorych citam a citam len od lekarov, co sa zaoberaju skoro vylucne metodami rozdielnymi od inych lekarov, hlavne prirodnymi latkami, tj povacsine potravinovymi doplnkami

Mimi323

marjeta, RNG nie je lekár, ale vie lepšie poradiť ako lekári :)
Myslím, že je fyzik, ale zaujíma sa o zdravie a o liečenie doplnkami, nie farmaceutikami. Podľa mňa má viac načítané ako väčšina lekárou :)Žije v USA.

damian

A oni tam hore, vakcinologovia to VEDIA a aj papalasi to vedia. Len su ticho, aby sa narod len ockoval a ockoval. Ale mnoi svoje deticky neockuju, lebo vedia ze im nic za to nehrozi.