povedz mi čo počúvaš a ja ti poviem kto si

lizanka

ja pocuvam soundtracky z mojich oblubenych filmov, pretoze sa mi spajaju s konkretnym pribehom, inac vsetko mozne-to co sa mi paci, a je mi fuk kam to patri. momentalne MuteMath, Muse, Carter Burwell

alyssa

Ja počúvam príjemnú popovú hudbu, čiže Pet Shop Boys (naj pesnicky napr. Rent, Se a vida e, A red-letter day, Go West, Being boring...), Eltona Johna, talentovanú nórsku speváčku Lene Marlin, skupiny Electronic a New Order. Hudba má byť podľa mňa v prvom rade melodická a text pesničky ma musí osloviť, a to všetko nachádzam pri horeuvedených interpretoch.

melody

Ja počúvam rockovú hudbu - skupiny BUSH, Kent, The Ark. Pár tipov na super pesničky: Swallowed od Bush, Love like winter od Afi, Calleth you cometh I od The Ark, WinterNoll 2 od Kent, Head over feet od A. Morissette. Odporúčam všetkým! Videá nájdete na youtube.

ivanka_83

ja mam 25.na strednej som pocuvala skor taku depresivnu hudbu.a aj som sa tak citila.fajcila, pila, hulula...dnes mam toto blaznive obdobie za sebou a citim sa super.vobec mi nirvana nechyba...