Pre tých, čo bývajú v paneláku

Príspevok v téme: Pre tých, čo bývajú v paneláku
tinka228

Pred 4 rokmi sme si vtedy ešte s priateľom (dnes už manžel) kúpili byt v paneláku na 2 posch. Obaja sme žili v paneláku aj pred tým s rodičmi. Ale takéto čudné správanie našich niektorých susedov nevieme pochopiť. Napr. našej susede, čo býva pod nami, vadí, keď si prášim deky z okna. Že jej zašpiním okno. Pri tom rovno popod naše okná ide dosť frekventovaná cesta a nad ňou je ďalších 6 bytov, kde taktiež všetci prášia z okna. Ďalšia naša suseda (balkónová) má tiež problém s tým, že si z balkóna prášim behúnik. Lebo ona suší prádlo na šnúrach vysunutých von z balkóna (byty čo nemajú balkón to majú takto namontované na oknách). Neviem prečo nesuší na balkóne. Tak som jej povedala, že či jej nevadí tá cesta pod oknami a ďalších 5 susedov nad ňou, čo vyhadzujú ohorky z cigariet, muškátové listy a taktiež si prášia veci. Vraj si ja mám ísť prášiť von pred vchod.
Keď som s malým na prechádzke vždy sa pozerám po oknách a ľudia si normálne prášia veci z okna. Ešte nikdy som nikoho nevidela prášiť deku pred domom. Ani pred tým, keď som bývala s rodičmi, sme s tým nemali problém. Čo si o tom myslíte? Sú divné naše susedy alebo my?

ivanka_83

evitta ano.najhorsie na tom je to, ze ten dym ide popod prah do izby kde spime.no a mna skoro kazde rano bolia pluce, akoby som celu noc fajcila...inak mame rocne dieta...a v kupelni je to fakt citit najviac.ludia su proste deb...najstastie sa stahujeme.no neviem ako to vyriesis.proste si asi musite ucpat ventilator...vies ako.je zima anechce sa im mrznut s cigaretov vonku..

majkaaa

A ten cigaretový dym mi vadí tiež,preniká. A viac mi vadí,ak sused,čo má balkón vedľa nás tam fajčí. Všetok smrad mi ide do kuchyne,musím zavrieť balkón. A v lete tam nepiť často kávičku kôli tomu.

majkaaa

Koberec z okna práši len sedlák. Nehnevaj sa. Ja mám takú susedu nadomnou a je to na nervy. Už som jej to povedala,robí to zriedkavejšie síce,ale nie je nič hnusnejšie,ako mať dlhé vlasy nachytané na kvetoch a jej bordel na balkóne.

evitta

Aj vam sa stava, ze v novostavbe vam do kupelky cez vzduchotechniku prenika cigaretovy dym? Som nefajciarka, cakame babatko a kazdy den musim vdychovat tie smradlave vypary. Nechapem ako niekto moze fajcit rovno v byte. Buduci tyzden sa pojdem stazovat na spravcu bytov. Byt sme kupili len pred dvoma mesiacmi a sakra mi to vadi..

vikuska

V panelaku sa setko ozyva a niekedy je to dost trapas.Pred casom nad nami byvala jedna k..a s albancom ta tak vrieskala a vzdychala pri sexe kazdu noc ze vsetci susedia okolo sa nevyspali.Oni cele noci vkuse robili bordel a hadali sa a potom cely den chrapali,pricom ostatni museli nevyspati do prace.Nastastie uz tam nebyva.Neni nad rodinny dom.

klokanka...

Urcite by som neprasila susedom na pradlo. Pockala by som kym tam to pradlo nebude. Tak isto by som nechcela , aby niekto prasil na moje veci. A je rozdiel prasit deku a kobercek, alebo behunik ako ty hovoris. Zit v panelaku je tazke a clovek by sa mal prisposobit a urobit tolko , ze susede nebudes prasit na pradlo to ta nezabije.

.

Zuzi vôbec nezávidím napísala som že mi to nevadí.Len si myslím že sex je intímna záležitosť a nemusia to počuť všetci susedia.Je to pekné že si tak užívajú len oni si pri tom aj vypijú,hlavne on a tiež sa aj hádajú a to poriadne.Takže tie ich prejavy lásky sú o niečom inom

panelacicka

Nasi susedia oproti mali ten isty problem. No vyvrcholilo to poriadne :D susede vadilo, ze prasia veci z balkona a ze vesaju pradlo-ze jej tienia no a tak sa nastvala, ze im portvisom strhavala pradlo zo smur az pred bytovku. bolo cele spinave a potrhane. susedia sa nastvali no nechcela im otvorit dvere. vykrikovala po nich z balkona velmi stiplavo a pocula ju cela bytovka. tak sa boli stazovat na bytovy podnik, spisala sa peticia z celej bytovky a dnes tu uz nebyva :)))

zuzanka65

Prepáčte, ale neudržala som sa. Nevidím na tom nič smiešne. Naopak, ak ľudia v strednom veku majú odrastené deti a niekoľkokrát do týždňa sexujú, nebijú sa a oplzlo si nenadávajú, nepijú, nevracajú z okna, tak to je fajn.