Pretrhnutie

Príspevok v téme: Pretrhnutie
vydlicka

Chcela som sa spytat. S frajerom sme sa uz par krat pokusali o prvy krat, ale zakazdym musime prestat, pretoze to strasne boli. Niektore baby pisu, ze ich pretrhnutie vobec neboli, nechce sa mi verit, ze by to bolelo az tak. Je tu niekto taky, koho to fakt ze bolelo? Alebo si skor myslite, ze je to daka chyba vo mmne, ze sa daco pokazilo. Mokra som bola dost. Vobec to nechapem. Dakujem za odpovede

malicqaa

no ja mam problem newem ci ma moj priatel pretrhol ale ked sexujeme citim ako na neco tlaci ked pritvrdi tak citim taky tlaaak asi ma nedokaze prebit?co mam robit?lubim ho..a nekto mi poradil uz aj tu na fore ze uz urcite nesom panna ked do mna vnikol cely:))ta co ma robit?

123456789

skúste najprv petting .. nech ťa pekne prepalcuje, a pracujte na tom dlhšie .. tak sa ti vagina roztiahne..alebo aj pri používaní tamponov

vydlicka

Dakujem za odpovede. Je to vazne strasne, ale tak asi sa to da prezit. Ja som sa skor bala, ze ci to nie je nieco zle, ze aby sme to radsej nerobili, bo sa daco naozaj ze pokazi. Ale ak je to takto, tak to skusim. Malo by to stat za to, tak snad :0)

alica555

no mna to bolelo doslova ako sa hovori "jak svina"...ja som citila strasny tlak vo vnutri...ale zase som vobec nekrvacala...iba na druhy den taka fakt ze kvapka krvi...mna to bolelo aj na 6x...ale ci dalej tym menej...musis zatat zuby a pokracovat dalej...moze to trvat sice aj pol hodinu kym sa to podari...ale vydrz

kajka

mna to bolelo príšerne. zaťala som zuby a vydržala, ale museli sme prestať. Krvácala som tri dni. nie veľmi, a také viac hnedé ako červené.
potom ma to bolelo ešte aj na tretí krát. a vždy som mala na nohavičkách kvapku krvi. teraz je to v pohode. takže nie si sama.