Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je vareny obed dolezity?

Príspevok v téme: Je vareny obed dolezity?
bunny.

Ahojte,
velmi by ma zaujimal vas nazor na to, ci je dolezite, aby sucastou stravy bol vareny obed, teda polievka a druhe, alebo je "vareny obed" len mytus a staci na obed sice vyzivne, ale nevarene jedlo? Napr. Cerealne pecivo so syrom, sunkou, zeleninou ALEBO salat, ak ma dostatocnu energeticku hodnotu. Ovplyvnuje to nejakym sposobom cloveka?

monika777

ja nevravim ze len surovu stravu. jeme aj syry aj na pare a vo vlastnej stave. ale určite nie je len vareny obed podstatny. dolezita je pestra strava a hlavne nie braučovina, vyprazane veci a podobne

jeme zdravo?

pokial mas skutocne vyvazenu stravu tak ok, len surova zelenina, salaty a podobne. ale v praxi jedalnicky vyzeraju uplne inak, ze. suche chleby so salamou a syrom, pizza a podobne.

aduliena

Podľa mňa je varené jedlo dôležité, aj keď si myslím, že stáť pri sporáku každý deň je zbytočné. U nás sa varí každý druhý deň, niekedy každý tretí. Navaríme na viac dní a je to finančne výhodnejšie. Keď má človek rodinu, deti, vtedy príde na to, že je finančne výhodnejšie navariť povedzme na dva-tri dni ako kupovať suchú stravu, ktorá vyjde oveľa drahšie.

monika777

vareny obed vobec nie je dolezity kedze vsetky vitaminy sa nachadzaju v surovej strave ktora je najdolezitejsia. ludia si len v minulosti navravali ze to nie je jedlo pokial tam nie je kapusta knedlik a maso.

muc

mne je dolezity. ak som cely den na suchej strave, tak mam pocit ze mi nieco "chyba" a potom by som len zobkala... no a to je ovela horsie, nez ked si dam dobry teply obed a viem, ze do vecera ma pokoj. vecer este nieco lahke, alebo uz ani nic nemusim mat.
no a co je u mna zaklad- dobra tepla polievocka. mnaaam

kaťa1

Ano presne tak ako pise 87564. Kazdy chlap chce mat kazdy den navarene a pochybujem, zeby sa na obed uspokojil s bagetou. A tiez si nemyslim, ze jest kazdy den len bagetu a pod. je dobre. Nemusi byt kazdy den polievka a druhe jedlo, ale nieco varene by malo byt aspon par krat do tyzdna.

87654

som zvedava,kolko vam takyto nazor na stravu vydrzi....ked budete mat rodinu, male deti,manzela,to si myslite,ze to bude muz tolerovat??????teraz to vidite takto,lebo ste asi slobodne,rozhodujete za seba,no potom to bude na vas ako na vasich mamach,co vam vyvyraju a vypekaju.Pre stravu a prazdnu chladnicku byvaju s chlapmi najcastejsie nedorozumenia.To mi verte.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je vareny obed dolezity? - Fórum - ZDRAVIE.sk