HAK a uzkost

Príspevok v téme: HAK a uzkost
tinnyi

beriem stvrty mesiac hak..dnes som ju vysadila, lebo mam posledne 3 dni stavy uzkosti a trasie sa mi cele vnutro, pricom nemam na to nejaky dovod.ano som v strese - skusky,skola, a rozne veci okolo.no ja som taky usmievavy typ ze vzdy som tieto veci maximalne zvladala :) ale je mozne ze by mi hak mohla zapricinit stav úzkosti v 4 mesiaci, ked prve tri mesiace boli vceku ok? mala niektora z vas take skusenosti? musim podotknut ze prve 3 mesiace to bolo viac menej bez problemov, zacalo to teraz na zaciatku brania 4 mesiaca. niekedy dostanem taku uzkost ze si musim dat xanax ci lexaurin..ale len polku a zaberie :(Dakujem vam za vsetky mile odpovede a skusenosti.

Inak beriem evra a uz som si ju prave odlepila, tak uvidim. Musim vyskusat vsetko. Ved to takto dalej nejde :)

kaťaaa

tinnyi, ja si myslim, ze moze. ale na toto ti bude najlepsie vediet odpovedat odbornik - gynekolog, preto by si co najskor mala ist za nim a povedat mu o svojich tazkostiach. on najlepsie bude vediet, ze z coho to bolo vyvolane a navrhne co dalej, ci je treba ju zamenit a ak hej, tak za aku.

kaťaaa

tinnyi, HAK moze sposobovat uzkost. vela bab to tak ma, ze nevhodnou antikou sa u nej dostavili stavy uzkosti, depiek, zmeny nalad, placu, triasky a pod. pozri si napr. toto: wanda.atlas.sk
alebo si zadaj do googla hak a uzkost. uvidis kolko suvislosti to ma! preto by si mala ist za gynekologom, povedat mu o svojich tazkostiach a mala by si ju vymenit, zmenit za taku, ktora ti sadne a nebude sposobovat taketo stavy.