Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krčne mandle

Príspevok v téme: Krčne mandle
smejko111

Dobrý den...chcela by som sa spýtať niečo ohladom krčných mandli..bola som sa dať objednať na vyberanie mandlí.strasne sa toho bojím.v nemocnici mi povedali že to bude prebiehať tak že tam pridem a mandle mi niako zmrazia.ževraj to nebudem citiť..iba potom po operacií.mohli by ste mi niekto napisať ako to bude všetko prebiehať a kolko to bude trvať všetko lebo sa toho strašne bojím!dakujem

yz

Ahoj. Tak mne vyberali mandle asi pred pol rokom. Vacsinou to naozaj nie je citit ale mne to bohuzial nevyslo a pravu stranu som citila vsetko. Este stale si to pametam, neviem ci to bol strach alebo co ale strplo mi cele telo. Ale ta naladovka spravi vela,takze to nie je az take strasne. Ale za to sa mi to liecilo perfektne ani bolesti som nemala nejake velke. Takze myslim ze som dopadla lepsie ako ti co prezili bezbolestný zakrok ale potom mali utrpenie

luciferka

nie, necitila som ako mi to rezali, len ked mi to umrtvili, akoby mi to rastolo alebo co, ale potom som nic necitila, neboj nic, ja som sa tiez tohto bala, pomohlo mi ze som sa upriamila na svetlo ktore mal doktor na hlave, lebo vsade bola tma, a mna toto upokojovalo, netrvalo to dlho, ani nie polhodinu, ale tak mne brali len jednu, tak neviem ako to je z dvoma..., ale fakt sa nemas coho bat...

smejko111

ahoj..dakujem velmi pekne..takže ked si išla na operačnú sálu tak sito necitila ako ti to vyberaju?ja sa bojim najvaic toho že to budem citiť ked mi to budu rezať:(a kolko to asi tak trvalo?dakujem

luciferka

Ahoj, mne vzberali krcnu mandlu pred 5 rokmi..., mala som uz len jednu, ale za to obrovsku..., ked mi to vyberali vobec nic nebolo citit, naprv mi tam pichol injekciu ci co, necitila som to, len som citila akoby mi ta mandla rastla a rastla, ale to asi len strpla..., mala som dychat ustami nie nosom, jedna baba mi drzala hlavu, islo to rychlo....,hned po vybrati a vrateni na izbu mi dali sestricky injekciiu proti bolesti este... potom to ale bolo dost neprijemne, musela som niekolko hodim vypluvat sliny, bez algifenovych kvapiek som nejedla dalsie tri tyzdne, bolelo ma aj ucho, a este potom o 3 tyzdne som dostala zapal hrdla na dalsie dva som bola mimo...., ale to je uz nic, ja osobne som sa bala najma operacie, a ta bola uplne v pohode..., a aj ta bolest potom sa da zvladnut, tak neboj nic

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčne mandle - Fórum - ZDRAVIE.sk