Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(

Príspevok v téme: 19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(
vaneska

Mam 19 rocny vztah skveleho priatela.Ten ma 22.
Ale vzdy som bola na starsich.V oktobri som zacala chodit do autoskoly a spoznala som tam skveleho instruktora.Jazdy som si vybavila len s nim,je zabavny zlaty a strasne sa mi paci:(
najhorsie je ze to neviem skryvat myslim si ze to vie.neviem co mam robit,viem ze sa mu pacim ale on ma rodinu,je zenaty.....co mam robit?:(

timča

ale slecny nenadavajtesi ved naj si roby kazdy zo svojim zivotom co chce nie a ked sa popali tak sa ponauci a ked nie tak to je jej chyba

zabicka1611

katicarr presne si to vystihla (alebo tvoj kolega)!!! ked chlap vidi ze sa paci nejakej holke,hoci zadanej tak to vyuzije!! nakeca jej blbosti len aby si s nou uzil...len skoda ze väcsina bab si to uvedomi az potom ked ich ten chlap odkopne ako HANDRU!!! :(

katty19

moja, ten 50-ročný má pred sebou nejakých desať rokov sexu a koniec, uvažuj, neberieš ho náhodou ako tatíka?

SAMBA

no vanesa ty budes taka piča ked si s nim daco zacnes..jedna milenka opantala mojmu ocinovi hlavu a tak nam zničila rodinu že ju nenavidim najviac ako môžem a prajem jej len všetko najhoršie v rodine a v živote..robila to schvlane proste bola to velka kurwa cele košice ju malom nepoznali ma syna a nedavno male decko porodila..môže mať polroka...no vanesa...budeš hlupa ale ano začni si s nim budem rada ak sa popališ lebo takym mladym pulkam len tak lahko niečo nevyhovorime a viem že teraz ťa huckame a ty si s nim aj tak niečo začneš ..do toho! nič život sebe aj ostatnym!! rob si nepriatelov!!! GO ON!!!
pičus....

cajik

:S ... tiez som mala 15 a citila sa "dospelo", ale keby 38rocny muz pretahoval (pardon,chodil) s mojou 15 rocnou dcerou, tak ho asi zabijem..

katicarr

pata de: to je uz chorobné, tomu sa niekde hovori pedofilia. Ty 15, on 38? moze byt tvojim otcom... len opatrne.... ako moj kolega hovoril, chlapi su svine, ked vidia ze zenam sa pacia.... vyuziju sancu! SU AJ VYNIMKY, nie kazdy chlap je svina :D

milenka5

vaneska, dufam ze uz mas po autoskole..
ocitla som sa v takej istej situacii ako ty (asi 1,5roka dozadu)
tiez ma pritahuju starsi muzi, on bol neskutocny.. podlahla som jeho sarmu, stala som sa jeho "milenkou" namiesto jazdenia sme chodili po hoteloch..
ako to skoncilo?? jedinym buchnutim dveri- hned ked som spravila vodicak.. srdce mi pukalo ked sa mi neozyval..
po case som to povedala priatelovi- dakujem bohu ze mi to dokazal odpustit! a moj instruktor? ked si na to spomeniem, je mi zle.. ako som sa dokazala tak ponizit.. tiez mi vtedy vsetci radili ruky prec od neho, je to predsa instrukotr, a ma kazdu druhu co si robi vodicak, ma krasnu zenu a malu dcerku.. no bohuzial, nedala som si poradit.. bolo to nieco silnejsie nez ja.. teraz len banujem a hanbim sa za seba

pata de

ja som na ton rovnako len moj je ucitel pocitatov na zakladnej skoly a ja som jeho ziacka chodime spolu od decembra a klame svoju zenu tak ze sa ide korculovat sam a pritom ide so mnou von ja mam 15rokou a ucitel ma 38rokou a ani ja neviem co mam robit ale ja zasa nemam frajera

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :( - Fórum - ZDRAVIE.sk