Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(

Príspevok v téme: 19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(
vaneska

Mam 19 rocny vztah skveleho priatela.Ten ma 22.
Ale vzdy som bola na starsich.V oktobri som zacala chodit do autoskoly a spoznala som tam skveleho instruktora.Jazdy som si vybavila len s nim,je zabavny zlaty a strasne sa mi paci:(
najhorsie je ze to neviem skryvat myslim si ze to vie.neviem co mam robit,viem ze sa mu pacim ale on ma rodinu,je zenaty.....co mam robit?:(

ptt

no vidis:)tak,kasli na to.
ved podla mna aj sama vies,ze je to len kratkodoby rozmar
najdi si krasneho chalana,ktory bude mat este krajsie telo:)nie ako nejaky starky

ptt

predstav si,ze si dcera toho chlapa...
ja mam otca,ma 50,je velky fesak,keby sa do neho nejaka holka ,,zamilovala,,a drazdila ho,zrejme by som ju zabila..skus sa preniest do tejto polohy(co by si robila,keby podvadzal tvoj otec)

opatrne3

Rado sa stalo Vaneska, prajem Ti veľa šťastia v Živote, vyber si správnu školu a maj sa dobre. A ešte ťa chcem pochváliť že si sa odvážila napísať. Isto bolo pre teba ťažké rozprávať sa o tom so svojou rodinou. pa peter

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :( - Fórum - ZDRAVIE.sk