19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(

Príspevok v téme: 19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(
vaneska

Mam 19 rocny vztah skveleho priatela.Ten ma 22.
Ale vzdy som bola na starsich.V oktobri som zacala chodit do autoskoly a spoznala som tam skveleho instruktora.Jazdy som si vybavila len s nim,je zabavny zlaty a strasne sa mi paci:(
najhorsie je ze to neviem skryvat myslim si ze to vie.neviem co mam robit,viem ze sa mu pacim ale on ma rodinu,je zenaty.....co mam robit?:(

ivanka_83

as na teba posobi jeho vek, ze je skuseny.muzova pritazlivost rovnana sa vyska konta...nehovorim o stalych partnerkach-ale o nahanackach..

jasnovidka

jasne, vaneska, zide z oci, zide z mysle. ty mu nedavaj nijako najavo svoju naklonnost, aj ked je to pre teba tazke. alebo poziadaj o zmenu instruktora. vies kolko takychto platonickych lasok uz bolo v mojom zivote? ci to bol ucitel, instruktor, veduci v tabore, alebo lekar.... teraz, po case, som velmi rada, ze to boli lasky iba platonicke, nemyslim, ze by mi dali take vztahy nieco cenne. som rada, ze zijem svoj zivot, a nikomu som nic nevzala, co by mi nepatrilo.
mata, wendy je pokial sa nemylim hlavna hrdinka z temy je zenaty.... takze ma urcite "cenne" skusenosti.

vaneska

tronka
noo starsi chlapi su pre mna magnet a vobec nejde o peniaze staci aby boli mudry sympaticky zabavny a som v riti
ale nikdy som svojho nepodviedla
on je moj prvy chalan

vaneska

ivanka_83
prave preto o tom len pisem a chcem to nejako vyriesit sama....zelam si nech mam po autoskole a som od neho prec:(

mata

wendy - obcas treba pouzit aj rozum pri tom znamom "ved si mlada,uzivaj".. aby sa potom clovek po par rokoch nemusel trieskat o hlavu,aky bol sprosty...vsetko s mierou..ja som tiez niekedy brala vsetko tak ze som mlada mozem si uzivat a robit co chcem a je to len moja vec..heh...keby som mohla vratit cas tak..:)
a ivanka,nikdy si nemozes byt ista ;) a k tomu ze su zaletnici-pravda..prinajmensom flirtovanie odusu,aj ked maju 50

ivanka_83

eee-moj oco bol imstruktor a nemal zalety.inak maju o nicom plat, takze mlade nech si nemyslia, ze budu po hoteloch chodit..na to urcite nemaju..