19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(

Príspevok v téme: 19 ROCNA ZADANA ALE ZALUBENA DO 50ROCNEHO :(
vaneska

Mam 19 rocny vztah skveleho priatela.Ten ma 22.
Ale vzdy som bola na starsich.V oktobri som zacala chodit do autoskoly a spoznala som tam skveleho instruktora.Jazdy som si vybavila len s nim,je zabavny zlaty a strasne sa mi paci:(
najhorsie je ze to neviem skryvat myslim si ze to vie.neviem co mam robit,viem ze sa mu pacim ale on ma rodinu,je zenaty.....co mam robit?:(

eee

osobne si myslím,že každý druhý inštruktor autoškoly je záletník...
Vaneska,poviem ti to narovinu..teraz si robíš vodičák ty,spravíš ho ,odídeš a príde ďalšia!!! Vieš kolko majú oni takýchto lovestory za rok? Kašli na to,prebolí to a potom sa budeš na tom len smiať:-)Ale nechcela by som mať za muža inštruktora autoškoly,poznám takých minimálne troch,jeden má dokonca prenajatý byt na "jazdy"....

ivanka_83

prosim ta.tomu sa aj tak postavy raz za tyzden.vydrzi 5 minut a potom sa odvali na bok.nebude ti stihat.jo.a este ti prajem , aby ta v 50 rokoch podvadzal tvoj muz so stavnatou 19 rocnou...

tronka

ahoj ja ta chapem,ja som v riti z jedneho chlapa ale len o 14 rokov starsi,,,a to iste on vie ze sa mi paci a je to take iste z jeho strany nooo lenze sa nic neda robit on je moj sef totiz to fnuk fnuk uz ma to trapi skoro 3 roky a je to cim dalej tym horsie na zosalenie ,,,

monini

moja zlatá budeš sa trápiť, a to v oboch prípadoch či to vyskúšaš alebo nie. vykašli sa na to, nemá to žiadnu budúcnosť.

wendy

Tak to s nim skus... mozno to vyjde a mozno nie. Ale ak nevyskusas, nezistis. A stale budes rozmyslat, co by bolo, keby... ved si mlada, tak si uzivaj.

never

budes vyzerat ako jeho dcera, a bude sa k tebe aj tak spravat.. on, starsi skuseny, budes ho musiet posluchat. neviem, ja by som to teda nechcela

mata

doriti,to je potom tak :( budeme mat 50,manzela,deti,20-a viac rocne manzelstvo.a nejaka 19rocna babulka si bude pytat rady co ma robit lebo sa do nho zalubila :( a budeme len dufat aby... ach jaj... ja mam dnes zlu naladu. ale aj tak,nema to pre teba buducnost......sorry

mata

hej,zved ho. alebo si to skus predstavit. chodit s nim ??? byt jeho milenka ?? ... predstav si chodit na rande s 50r ujom. Po ulici. V idealnom pripade za ruky. A keby si bola jeho milenka ? Stretavala by si sa tajne s nim ? Po hoteloch a tak ??