aky sampon na taketo vlasy?

Príspevok v téme: aky sampon na taketo vlasy?
majka200

Ahojte! potrebujem poradit ohladom starostlivosti o moje vlasy. Odkedy som sa ostrihala na postupku čo je tak 5 rokov, mam ich riedke, ale aspon nie tak znicene. Teraz su vsak bez zivota, mastia sa velmi rychlo, su bez lesku, no proste vyzera to otrasne. Co mi na taketo vlasy odporucate?..ako si ich upravovat?...mam vlnite vlasy..dik

tronka

ja viem!ale chcela som povedat len tolko,ze ....v nicom nemas istotu na 100% co si kupujes! najlepsie vyrobene doma co sa ale v mnohych pripadoch neda ;) len tolko ,,,a stym parfumom mas pravdu,lenze ja som myslela nie doslovne kupovane na trhu malo to byt v uvodzovkach ( moja chyba)lebo tyrusqa pisala :
najhorsie sampony su v obchodoch,pridavaju tam kadejake parfumy aby to vonalo a to vlasom vraj dost skodi
myslela som tym ze tie iste sampony co mas v obchodoch kupis aj v lekarni!nie vsetky samozrejme!
ten prispevok od tyrusqy je trochu od veci
;)

tronka

ja viem!ale chcela som povedat len tolko,ze ....v nicom nemas istotu na 100% co si kupujes! najlepsie vyrobene doma co sa ale v mnohych pripadoch neda ;) len tolko ,,,a stym parfumom mas pravdu,lenze ja som myslela nie doslovne kupovane na trhu malo to byt v uvodzovkach ( moja chyba)lebo tyrusqa pisala :
najhorsie sampony su v obchodoch,pridavaju tam kadejake parfumy aby to vonalo a to vlasom vraj dost skodi
myslela som tym ze tie iste sampony co mas v obchodoch kupis aj v lekarni!nie vsetky samozrejme!
ten prispevok od tyrusqy je trochu od veci
;)

farmaceutka

tronka..s polovice suhlasim aj nesuhlasim..keby si chcela vediet,v lekarni vsetka kozmetika od masti, cez sampony a vitaminy a vela inych veci, su prisne kontrolovane..takze v nich sa nemoze nachadzat ,,sajrajt" ktory by skodil ludskemu organizmu. Nehovorim, ze teraz v dnesnej dobe sa pridavaju do tychto foriem vela latok, ktore mozu v nadmernej miere skodit ale ako som povedala vsetko je prisne kontolvane. Keby pridu zo SUKLU (Statny ustav pre kontrolu lieciv) a skontroluju co obsahuju jednotlive pripravky, a keby v nich je nahodou ten sajrajt, tak lekaren dostane vysoku pokutu a to si nemoze dovolit. A kedze si tu spominala ze sa daju na trhu ziskat tie iste sampony ako aj v lekarni: dam ti jedno prirovnanie... kup si napr. parfem Beckham v znackovej parfumeri a tak isto ho kupis s tym istym flakonom a rovnakou vonou- napodobnelinou u cinaka al. niekde na trhoch..takze asi tak

tronka

tyrusqa
tie bordeli mas aj v tych z lekarni!!!vo vsetkom mas namiesanu daku zracu ci je to kupovane v lekarni ci v obchode!!!sampony co u nas na slovensku dostat len v lekarni tu ich dostanes hocikde ako sa hovori aj na trhu takze to mas v podstate jedno
keby sme sa mali stravovat a starat o seba len uplne zdravymi vecami tak by sme vymreli smradlavy a spinavy!!ver tomu!!

tyrusqa

najhorsie sampony su v obchodoch,pridavaju tam kadejake parfemy aby to vonalo a to vlasom vraj dost skodi.Preferujem sampony z lekarní.

Lucinka33

Ja sa este stale hladam :) V kazdom pripade dakujem za rady a ked najdes este nejaky super sampon alebo balzam alebo hocico ine, co je super, daj vediet :D

tronka

hej blbne im to nejak aj mne sa to stalo ale neposlala som to dva krat ;)
jasne chapem ja som robievala to iste a tiez som mala doma hotovu drogerku no uz som nasla takze pohodka ;)

Lucinka33

fuuha, blbne im to, najprv mi napise, ze maju error, neodosle mi prispevok a teraz pozeram, ze tu mam 2 za sebou..hrozne :)

Lucinka33

hehe, tak vidis, raz som prilis na vychod inokedy prilis na zapad :) ale prechadzam stale cez BB :D nevadi, budem otravovat mamu ako som povedala :) do leta casu dost. zatial musim minut kopec inych samponov, nahromadilo sa mi to celkom slusne... kupim si nejaky sampon alebo balzam, parkrat si s nim umyjem vlasy, nepaci sa mi, lebo nikdy nesplni to, co slubuje, kupim si dalsi a tak to ide dokola.. ale uz som si dala zavazok, ze vsetko miniem, lebo mam strasny neporiadok v kupelni :D