aky sampon na taketo vlasy?

Príspevok v téme: aky sampon na taketo vlasy?
majka200

Ahojte! potrebujem poradit ohladom starostlivosti o moje vlasy. Odkedy som sa ostrihala na postupku čo je tak 5 rokov, mam ich riedke, ale aspon nie tak znicene. Teraz su vsak bez zivota, mastia sa velmi rychlo, su bez lesku, no proste vyzera to otrasne. Co mi na taketo vlasy odporucate?..ako si ich upravovat?...mam vlnite vlasy..dik

tronka

ahoj ,,,urcite sampon na objem vlasov ako tvrdi blue flower vyskusaj kazdemu robi nieco ine dobre,,,a dobre je aj penove tuzidlo na zvacsenie objemu od pantene(ja mam tiez splasnute vlasy ale ich mam rovne hnede ako spagety tak aj preto tak vyzeraju) ja pouzivam dva sampony jeden na objem a druhy na zvyraznenie hnedej farby pouzivam ho vyse roka a musim uznat ze to vidno mam ich krajsie hneda je taka ziva nie taka hnusna mysacia vies asi aku mam namysli a pouzivam aj od nievi hair care brilliant brown je nezmyvatelny a vlasy su krajsie lesklejsie ,,neviem aku mas farbu vlasou ale dostat na rozne odtiene vlasov

majka200

dakujem. Aj som mala v plane kupit si nejaky sampon pre objem vlasov, ale neviem sa rozhodnut pre aku znacku. Sice reklamuju kadejake znacky ktovie ci naozaj pomozu.
Sampon na zmenu farby vlasov?..tak o takmo som este nepocula. Ja som si ich dvakrat farbila Loreal paris casting cream ci ako sa to vola, prve dni sa mi leskli ale potom uz nic :(

blue flower

Ked mas riedke vlasy ja by som ti poradila sampon na objem vlasov, je ich myslím viac znaciek. Taký fialový asi z avonu advance techniques je myslím dobrý, len ja z oriflamu a avonu neuznávam výrobky, nie preto, ze by boli zlé ale z katolíckych dovodov. A kedze mas kučeravé existuju myslím sampony aj na kuceravý vlasy, alebo ich mas len vlnité na konci? Potom este moja sesterka pouzila sampon na zmenu farby vlasov, a spomínala ze ho mala od neho lesklejsie vlasy. Na výrobku by malo byť aj napísané.