Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pripravok Ginkomax

Príspevok v téme: pripravok Ginkomax
majka_

mojej mamke, ktora ma 59 rokov som kupila pripravok Ginkomax, ktory obsahuje vytazky zo stromu Ginko biloba (ci tak nejak sa to vola). avsak berie lieky na riedenie krvi a v pribalovom letaku som si precitala, ze pripravok nesmu uzivat deti, tehotne a dojciace zeny a ze ludia, ktori beru lieky na riedenie krvi by mali byt opatrnejsi. to znamena, ze mamka nesmie brat tento pripravok alebo ze ho ma brat zriedkavejsie? lekarnicka mi totiz povedala, ze sa ma brat jedna tabletka denne po jedle (ale to som pochopila, ze pre tych, ktori lieky neberu). tak ako?

majka_

vsevedka, mamka mi vcera povedala vecer, ze uz brala nejaky pripravok s obsahom Ginko biloby. na riedenie krvi neviem, ake mnozstvo liekov berie. pribalove letaky citam pravidelne uz niekolko rokov. ak beriem nejaku chemiu do seba (antibiotika a tak), chcem vediet, co si davam do organizmu.

vsevedka

Majka, som rada, že si dôsledne preštudovala príbalový leták ku Ginkomaxu.Máš správnu obavu aby sa účinok týchto dvoch liečív nesčítal.Privysoká dávka liekov na riedenie krvi môže spôsobiť krvácanie, preto sa radšej poraď práve s tým lekárom, ktorý tvojej mamine predpísal lieky na riedenie krvi.

majka_

no to viem, ze si musi davat pozor. este som sa lekarnicky na to neopytala (nenapadlo ma to a nevedela som, ze ti, ktori beru lieky na riedenie krvi to nesmu brat). mamku som poslala za lekarom alebo sa opytame aj sestry doma, ktora je zdravotna sestra uz dobrych niekolko rokov a ma aky-taky prehlad o liekoch.

ale ak viete este dakto, dajte vediet.

joni_

Ginko zlepsuje prekrvenie a ked berie este lieky na riedenie krvi, tak asi treba dat pozor, neviem ti povedat spravne davkovanie, skus sa spytat lekarnicky alebo lekara, ti by to mali vediet

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pripravok Ginkomax - Fórum - ZDRAVIE.sk