Telové mlieka

Mimi323

Adulka v tom článku čo som dala link je písané, že prísady, čo sa dávajú do kozmetiky ostávajú potom v uzlinách človeka.

Adulka

Samozrejme, bez telového mlieka by som nemohla byť.Po sprche sa vždy natriem, pokožka ja krajšia, zdravšia, jemnejšia...keby som cca 3-4 dni nepoužila mliečko, cítila by som sa suchá..A ešte som nezažila, že by malo telové mliečko vedľajšie účinky..

efe

niekde som čítala zaujímavú myšlienku, že na pleť by sme si mali dávať len to čo sa dá aj jesť, pretože koža je najväčší orgán na tele a prechádza cez ňu do tela všetko, čo si na ňu natrieme. bežná kozmetika obsahuje veľké množstvo chemických látok a tie potom prechádzajú do tela a spôsobujú rozne nevhodné reakcie, často až alergické. mám s tým skúsenosti, som alergička a na pleť neznesiem takmer nič, ale odkedy používam len biooleje na natieranie, tak mám pleť ako bábetko, takže vrelo odporúčam.

efe

aj ja milujem kokosový olej. mala som aj z marhuľových jadierok aj ten bol výborný, len bol trošku mastnejší. a teraz sa chystám na mandľový alebo z lieskových jadier. a pri natieraní si z neho šupnem trochu aj do pusy, chutí výborne.

Mimi323

-odkaz odstránený-
odporúčam v tomto článku bod E (Detoxikácia tela - koža) je tam popísané čo spôsobujú tel. mlieka, krémy...

Mimi323

Leknicka, toto je kokosový olej! Používame ho s manželom na všetko, on aj na pleť, na ruky a dáva si to po holení, a pleť má potom hladkú. Keď si to nedá, tak sa mu urobia pupaky.

leknicka

Ale telové mlieka sú určené len na telo, a pletové mlieka zas na plet. Takze po holení telové mlieko len na krk na tvár určite nie. Dostat v drogérii, na internete. Ja mam rada telovie mlieka lebo pekne vonajú. Pouzívam v súčasnosti malinové telove mlieko. Ale je ich vačší výber. Predávajú sprchové gely a k tomu telové mlieko tej istej znacky. Len si treba vybrat:-D

Mimi323

Nie je to drahé, ale je to super vec, treba pohľadať na nete, a dá sa na tom aj variť. Keď ho ješ, tak je to prospešné aj proti nejakým chorobám. A je dobrý napr. na opaľovanie, lebo že tie ochranné faktory škodia, na nechty je super, nelámu sa potom a keď si ho dáš po holení, tak sa ti neurobia červené vyrážky.