Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

umele mihalnice, trsy - KOSICE ?!!

lajloska

sixty ja uz mam niektore kusy doma a je to pecka. taky vyber nema asi ziadny obchod u nas. som spojna aj s kvalitou

zuzuliq22

ja by som si tiez chcela dat umele riasy ale vcelku-nie trsy. a ked si ich nalepim tym lepidlom co tu bolo spominane na tych odkazoch vydrzi mi to tiez dva tyzdne?

sixty

simonejka aj ja nakupujem v nikashope si videla aky bude vyber na tie jos cosmetics mihalnice farebne s kamienkami sa na ne uz tesim :)) lalala

chantal333

monika777
jednotlive mihalnice som ja osobne este nemala, lebo trsy ktore pouziva moja kozmeticka su velmi jemne, prirodzene vyzeraju a jednotlive mihalnicky budu podla mna uplne prirodzdene vyzerat....ja mam vacsie ocka, nie okale a pouzivam longy, nemusim si vobec licit ocka vdaka tomu su vzdy krasne vyrazne, prrto odporucam longy pokial nemate malicke ocka...

mihalnnica

ja si idem kupovat short/maximalne medium,..long by sa mi uz zdalo prehnane, a kozmeticka mi vravela ze rozdiel medzi nimi je aj tak minimalny, takze ja skor short/medium.

plamienok

ahojte.A kupujete si tie long alebo stacia tie medium.CChcela by som aj ja vyskusat.Alepislo k tomu asi nie je vsak?Ktore mi doporucujete?

riasik

ja idem zajtra na mihalnicky na kukucinovej 6..videla som uz ako to vyzera..je to super ..ma to kamoska..no este stale sa bojim,ze robim chybu..mam velke ociska...ci to nebude vyzerat zle a aj ci sa mi moje neznicia..teda ci mi vobec nieco z mojich zostane...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

umele mihalnice, trsy - KOSICE ?!! - Fórum - ZDRAVIE.sk