Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO JEJ TO POVEDAT?

Príspevok v téme: AKO JEJ TO POVEDAT?
marko

Mam kamartku a rad by som s nou travil viac casu,nakolko ona je velmi zaneprazdnena. Kazdy den sme chvilku spolu,volame si,piseme.....,ale ja by som s nou chcel byt castejsie. Citim k nej viac nez kamaratstvo a neviem ako jej to povedat,alebo naznacit. Niekedy by som jej dal najradsej pusu aka je zlata,ale neviem ako by reagovala anechcem pokazit to pekne co je medzi nami.

marko

Povedal som jej co k nej citim,ale radsej som jej nemal nic hovorit. Ona ma ma rada ako kamarata,nechce sa viazat a ze ma v tom zmatok a nevie co chce. A to ma 30 rokov. O mesiac ma narodeniny a neviem co jej mam kupit. Chcel by som jej dat nieco,naco bude spominat. Som nestastny z toho,lebo ju lubim a rad by som bol s nou.

info

ahoj,čo ti je súdené tak sa stane a ničoho sa neboj.Keď sa budete držať za ruky skús dať najskôr pusu na ruku,uvidíš reakciu, aj SMS je dobré len už neotáľaj,lebo sa možno trápite obaja.Patrí sa začať tebe zo slušnosti.aaaach to boli časy

marko

momi dakujem Ti. Toho sa bojim,ze to pokazim a to kamaradstvo uz nebude take ako doteraz. Ale mam ju velmi rad a uz to nechcem v sebe dusit. Najradsej by som jej otvorene povedal co k nej citim,mozno to je vzajomne,ale to neviem isto. Bolo by dobre keby ona spravila prvy krok.

momi_

ahoj marko, rozhodnut sa musis sam, sam najlepsie vies a vidis ako sa sprava ked ste spolu. ale z vlastnej skusenosti by som Ti poradila asi nepovedat hned priamo, co citis pokial si si neni isty, ci Ta ma rada viac ako len dobreho kamarata. bola som v ronakej situacii, povedala som mu to nakoniec (po velmi dlhom case). mal ma rad iba ako kamaratku. je to individualne, ludia su rozni, ale uz to nebolo take ako predtym. a vela krat si hovorim, ze to bola chyba. pokazilo sa to, asi som to pokazila ja... Vaz si to kamaratstvo, bud trpezlivy a mozno zistis, ze aj ona Ta ma rada. Skus ist na to inak, svojim spravanim, slovami a pristupom naznac mierne svoje pocity a vsimaj si jej reakcie... vela stastia, nech Ti to vyjde!

marko

neviem ci citi to iste,ale viem,ze je velmi hambliva. A tiez nevie davat lasku najavo,lebo sa uz par krat sklamala. Dava lasku najavo inak.

n...

tak možno ona cíti to isté len sa hambí .. jednoducho jej daj pusu .. a uvidíš a keď bude proti tak sa vyhovor že to bol skrat.. ale pochybujem že by to bolo také!! vieš sú veľa párov čo do teraz si nepovedali že salubia a hambia si to povedať.. a toľko veľa stratilo... len do toho ..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO JEJ TO POVEDAT? - Fórum - ZDRAVIE.sk