CINIE - migrena

Príspevok v téme: CINIE - migrena
siuxxienka

Neurologicka mi predpisala na migrenu CINIE, dnes som rano mala zachvat migreny, tak som si vzala prvu tabletku, ale asi po pol hodine hodine ma zacalo boliet v hrudniku a bola som malatna. Vo vedlajsich priznakoch sa pise, ze to moze byt, ale este aj teraz mam trocha tlak v hrudniku. Poznate to niekto, mam zbehnut k lekarovi? Je to normalne? Uz dalsiu tabletku by som sa bala vziat. Dik

vanillka

Ja mam tiez dg migrenu s aurou. Casto ju nastastie nemavam. Prvotne mi boli nasadene tabletky cinie, ale tie mi nezaberali. Tak mi boli predpisane ine, s inou latkou - zolmitriptan, a tie uz zabrali.
Lieky na migrenu sa ale musia vziat ihned v zaciatku, inak neskor uz nemaju vyznam, ked sa rozbehne. Priznak "malatnost" si ale neviem vysvetlit, pretoze tu mam ja ako symptom prave spominanej migreny, takze neviem ako to autorka vlastne ani myslí...
Ak ti cinie nerobia dobre, su na trhu aj ine tabletky, treba to ale riesit s lekarom.

blanquefort

Migrena moze byt sposobena vazokonstrikciou alebo vazodilataciou. Takze ziadne zazracne riesenie na okyslicenie mozgu nie je univerzalne ucinne ...
Ozaj ...a preco nutnost pisat na osobny mail a nepopisat odstranenie problemu sem?

magacik

ja používam Cinie už viac ako rok a som s nimi neuveritelne spokojna..robili mi rozne vyšetrenia a dávali rozne tabletky,ale nič nezaberalo.Až jeden doktor mi dal na vyskušanie Cinie a za 10 minut ma migrena prešla akoby nič.dovtedy som nevyšla z postele , bolo mi zle, hlava sa mi krutila, nikto nevedel prečo. Horšie to je ich zohnať každý iný lekár mi vraví že to sú silné lieky a nemožem ich brať.som z toho zmetena, ale som rada že aspon niečo pomáha:)

ivka33

ja mam tiez hrozne migreny a trpim tym uz velmi dlho . Doktor mi tiez predpisal cinie. Tiez ked som si zobrala tabletku tak som vzdy skoro skolabovala. Na hrudniku mi sedel akoby slon, pomaly som nevidela, necitila som si ruky a nohy a musela som si lahnut a hodinu minimalne mi trvalo kym som vnimala svet. Brala som tie tabletky dalej a ako by telu chvilu trvalo nez si na to zvykne. Teraz je to uz bez problemov. Ked zoberem tabletku, necitim ziadne vedlajsie priznaky.

Vixen87

Migrena je sposobena nedostatocnym okyslicenim mozgu - mam pre vas riesenie ;) uz nikdy nebudete musiet trpiet
ozvyte sa mi na :
lenka.ladybird@gmail.com

a ja vam dam blizsie info