Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CINIE - migrena

Príspevok v téme: CINIE - migrena
siuxxienka

Neurologicka mi predpisala na migrenu CINIE, dnes som rano mala zachvat migreny, tak som si vzala prvu tabletku, ale asi po pol hodine hodine ma zacalo boliet v hrudniku a bola som malatna. Vo vedlajsich priznakoch sa pise, ze to moze byt, ale este aj teraz mam trocha tlak v hrudniku. Poznate to niekto, mam zbehnut k lekarovi? Je to normalne? Uz dalsiu tabletku by som sa bala vziat. Dik

magacik

ja používam Cinie už viac ako rok a som s nimi neuveritelne spokojna..robili mi rozne vyšetrenia a dávali rozne tabletky,ale nič nezaberalo.Až jeden doktor mi dal na vyskušanie Cinie a za 10 minut ma migrena prešla akoby nič.dovtedy som nevyšla z postele , bolo mi zle, hlava sa mi krutila, nikto nevedel prečo. Horšie to je ich zohnať každý iný lekár mi vraví že to sú silné lieky a nemožem ich brať.som z toho zmetena, ale som rada že aspon niečo pomáha:)

ivka33

ja mam tiez hrozne migreny a trpim tym uz velmi dlho . Doktor mi tiez predpisal cinie. Tiez ked som si zobrala tabletku tak som vzdy skoro skolabovala. Na hrudniku mi sedel akoby slon, pomaly som nevidela, necitila som si ruky a nohy a musela som si lahnut a hodinu minimalne mi trvalo kym som vnimala svet. Brala som tie tabletky dalej a ako by telu chvilu trvalo nez si na to zvykne. Teraz je to uz bez problemov. Ked zoberem tabletku, necitim ziadne vedlajsie priznaky.

Vixen87

Migrena je sposobena nedostatocnym okyslicenim mozgu - mam pre vas riesenie ;) uz nikdy nebudete musiet trpiet
ozvyte sa mi na :
lenka.ladybird@gmail.com

a ja vam dam blizsie info

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CINIE - migrena - Fórum - ZDRAVIE.sk