FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Tehotensky test rapi clear classic

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Tehotensky test rapi clear classic" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Sexuológia
    leonee25.01.09 13:49??.??.6.201

Chcela som sa spytat ... robila som si tehotensky test Rapi clear classic hned skoro rano ako som vstala vysiel mi negativny ... mozem byt pokojna ked som si ho robil asik 2-3 tyzdne pred periodou teda menstruaciou??? prosim seriozne odpovedee

• janka565616.10.10 21:23??.??.104.135

poradi mi niekto mam doma test ale zahodila som obal takze neviem kolko dni po styku si ho mozem spravit ... tusim ze na 5-ty den??? odpiste budem rada ... Ďakujem.

• evuliena01.10.10 17:10??.??.133.213

chcela by som sa spýtat, ktorý den som mohla otehotniet, ked neviem 1 den poslednej menstruácie. S priatelom som mala nechránený pohlavný styk a o 2 dni neskor tiež a to už ma dost bolelo či to bolo na 1 krát, alebo zž na ten druhý čo som mohla otehotnieť

• nikusa198926.09.10 23:58??.??.0.99

ja som mala nechránený pohlavný styk v deň kedy som mala dostať menštruáciu a bola som asi tretí deň, keď mám prestávku v braní antikoncepcie, a chránená mám byť aj cez tú sedem dňovú prestávku a aj napriek tomu mi menzes mešká deň, od piatka beriem aj lieky na vykašliavanie a je tam písané, že pri dlhodobej liečbe by mala žena použiť aj inú ochranu a že ten liek vplýva na antikoncepciu, lenže ja som ten liek začala brať v piatok a styk sme mali v sobotu...jaaaj neviem čo mám robiť:(..zajtra ráno spravím test tehotenský a aj keď výjde negatívny, pôjdem kúpiť tabletku po....

• keny15.09.10 19:12??.??.38.56

zdravim chcel som sa spitat co si mam myslet o nasej situacii s priatelkou

ja mam 19 ona ma 16 pri stiku si pravidelne davame pozor vzdy pouzivame kondom

5 septembra jej skoncili dni

14 septembra jej prislo nevolno a vracala len raz

15 septembra vracala za cely den 3 krat chut do jedla ma ale boji sa jest aby to hned nevyvratila.. chcel som sa spitat ci je mozne aby bola tehotna a mala nevolnosti cca tyzden po styku ... ci je mozne ze je to z tehotenstva alebo su to len stresy a podobne

P.S. pri moceny spozorovala ako to povedat cervenu farbu ..nevieme co si o tom mame mysliet za kazdy nazor k veci dakujem...

• isabella10.06.10 07:55??.??.131.5

domik, na druhy den od styku nie je ani minimalna sanca, ze by tehotensky test ukazal, ze si tehotna...

niekto... 7 dni je marketingovy tah, ide len o pripad zien, ktorym sa hcg produkuje uz od zaciatku vo velkom mnozstve, co moze byt najskor u dvojiciek... normalne to zistis tak cca 10 dni a viac od oplodnenia, ktore ako niekto napisal moze nastat aj 3 dni po styku, teda musis pockat cca dva tyzdne a potom mozes zistovat...

escapelle je nudzova antikoncepcia a ma sa uzit v pripade ak sa do teba dostalo semeno a nechces otehotniet...

• niekto09.06.10 16:11??.??.95.2

spravit si ho mozes ale bude to zbytocne

najrychlejsie testy to dokazu zistit tak za tyzden po oplodneni (ktore moze nastat aj 3 dni po styku ) aj to je otazne ci vide pravdivy vysledok

• domik09.06.10 15:21??.??.25.181

ahojte...potrebujem rýchlu serioznu odpoved...=( možem si spraviť tehotensky test hned den po pohlavnom styku..a budem mať istotu že niesom tehotná?..žeby som si v prípade stihla dať tabletku...prosím rýchlu odpoved..=( bojím sa..

• domik09.06.10 15:20??.??.25.181

ahojte...potrebujem rýchlu serioznu odpoved...=( možem si spraviť tehotensky test hned den po pohlavnom styku..a budem mať istotu že niesom tehotná?..žeby som si v prípade stihla dať tabletku...prosím rýchlu odpoved..=( bojím sa..

• niekto16.04.10 18:06??.??.81.127

tehotenstvo nesposobi skorsu menstruaciu

su pripady ked zena mala menstruaciu aj do 5teho mesiaca ( co je naznak problemu)

podla mna zbitocne stresujes ;-)

• veliza16.04.10 17:49??.??.82.191

isabella myslíš že pohodka?nemusim mať obavy? a možem aj večer ten test?

• isabella16.04.10 17:18??.??.183.31

veliza je to hlupost, ale ak chces sprav ho, no je to bezpredmetne

• veliza16.04.10 17:08??.??.82.191

ahojte.potrebujem radu.mala som nechráneny styk.a menzes mi prisiel den pred terminom.čo je asi normalne.ale ja mám v hlave že čo ak som tehotná? tak mám testík.a možem si ho spraviť aj večer či len ráno sa musí? dakujem

• isabella22.02.10 22:31??.??.9.194

blaa, ak mas pravidelnu menstruaciu, tak by si tehotna nemala zostat a robit si tehotensky test skor ako v termine ocakavanej dalsej menstruacie je nezmysel... tak teraz by som poradila klud a hlavne nestresovat aby si si menzes neoddialila sama a do buducna samozrejme rozum a pouzivat ochranu ak neplanujes dieta...

• blaa22.02.10 22:12??.??.217.151

styk som mala 3 dni dozadu...

• blaa22.02.10 22:10??.??.217.151

mala som nechraneny pohlavny styk a mam podozrenie ze by som mohla byt tehotna..chcela by som sa spytat ze ak mi den pred stykom skocila perioda ci je moznost ze som neotehotnela a kedy mi odporucate si spravit tehotensky test...ci je to jednoznacne po zaciatku periody alebo sa mozem spoliehat aj na test kt. si spravim skor. dakujem

• niekto21.02.10 21:24??.??.77.31

rozdiel v tych dvoch vetach je skor v tom ze dokaze zaachytiti nie ze je vysledok 100%

aaa nie nejdem sa tu stebou hadat lebo s tebou suhlasim nemusi byt presny vysledok ale je schopny zachytit tehotenstvo

• isabella21.02.10 20:09??.??.9.194

aky je rozdiel medzi odhalenim a zachytenim?

niekto - neodvolavaj sa na ziadne iso, ale nastuduj si tabulku zvysovania sa hodnot hcg a potom sam zistis, ze skor sa stane len vynimocne, ze u tehotnej zeny vyjde test skutocne pozitivny... kolko krat ani pri niekolkodnovom meskani menstruacie to test este nezachyti...

• niekto21.02.10 12:34??.??.77.31

nikde nepisu ze odhalia tehotenstvo

je tam napisane ze su schopne ho zachytit;-)

• simona12321.02.10 12:01??.??.178.134

Machulka 006 ma pravdu! Ja som si kupila rapid clear classic pri podozreni, ze som otehotnela. Test som si urobila 6 dni po styku a bol negativny. Pre istotu som si urobila este jeden 14 po styku a bol negativny! Po prvom dni meskani menzesu som si urobila dalsi...ale uz inu znacku a bol pozitivny. Takze testy, ktore vraj prezradia vysledok este pred datumom menzesu su bludy a marketingove tahy!

• aknitka13.11.09 09:28??.??.191.119

jednoznačne áno. testy bývajú falošné ale v opačnom prípade (vyjde ti negatívny a v skutočnosti si aj tak tehotná). slabučká je preto lebo máš ešte nízku hladinu tehotenského hormónu (Hcg). sprav si test o pár dní a už bude výrazná. gratulujem!

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

^ Späť na vrch