Tehotensky test rapi clear classic

kockacka

Zdravím, som 4 týždne od styku.. včera som si robila tento test, vyšiel mi negatívny.. Môžem si byť istá výsledkom ? Je skutočne spoľahlivý ? :) Vďaka

janka5656

poradi mi niekto mam doma test ale zahodila som obal takze neviem kolko dni po styku si ho mozem spravit ... tusim ze na 5-ty den??? odpiste budem rada ... Ďakujem.

evuliena

chcela by som sa spýtat, ktorý den som mohla otehotniet, ked neviem 1 den poslednej menstruácie. S priatelom som mala nechránený pohlavný styk a o 2 dni neskor tiež a to už ma dost bolelo či to bolo na 1 krát, alebo zž na ten druhý čo som mohla otehotnieť

nikusa1989

ja som mala nechránený pohlavný styk v deň kedy som mala dostať menštruáciu a bola som asi tretí deň, keď mám prestávku v braní antikoncepcie, a chránená mám byť aj cez tú sedem dňovú prestávku a aj napriek tomu mi menzes mešká deň, od piatka beriem aj lieky na vykašliavanie a je tam písané, že pri dlhodobej liečbe by mala žena použiť aj inú ochranu a že ten liek vplýva na antikoncepciu, lenže ja som ten liek začala brať v piatok a styk sme mali v sobotu...jaaaj neviem čo mám robiť:(..zajtra ráno spravím test tehotenský a aj keď výjde negatívny, pôjdem kúpiť tabletku po....

keny

zdravim chcel som sa spitat co si mam myslet o nasej situacii s priatelkou
ja mam 19 ona ma 16 pri stiku si pravidelne davame pozor vzdy pouzivame kondom
5 septembra jej skoncili dni
14 septembra jej prislo nevolno a vracala len raz
15 septembra vracala za cely den 3 krat chut do jedla ma ale boji sa jest aby to hned nevyvratila.. chcel som sa spitat ci je mozne aby bola tehotna a mala nevolnosti cca tyzden po styku ... ci je mozne ze je to z tehotenstva alebo su to len stresy a podobne
P.S. pri moceny spozorovala ako to povedat cervenu farbu ..nevieme co si o tom mame mysliet za kazdy nazor k veci dakujem...

isabella

domik, na druhy den od styku nie je ani minimalna sanca, ze by tehotensky test ukazal, ze si tehotna...
niekto... 7 dni je marketingovy tah, ide len o pripad zien, ktorym sa hcg produkuje uz od zaciatku vo velkom mnozstve, co moze byt najskor u dvojiciek... normalne to zistis tak cca 10 dni a viac od oplodnenia, ktore ako niekto napisal moze nastat aj 3 dni po styku, teda musis pockat cca dva tyzdne a potom mozes zistovat...
escapelle je nudzova antikoncepcia a ma sa uzit v pripade ak sa do teba dostalo semeno a nechces otehotniet...

niekto

spravit si ho mozes ale bude to zbytocne
najrychlejsie testy to dokazu zistit tak za tyzden po oplodneni (ktore moze nastat aj 3 dni po styku ) aj to je otazne ci vide pravdivy vysledok

domik

ahojte...potrebujem rýchlu serioznu odpoved...=( možem si spraviť tehotensky test hned den po pohlavnom styku..a budem mať istotu že niesom tehotná?..žeby som si v prípade stihla dať tabletku...prosím rýchlu odpoved..=( bojím sa..

domik

ahojte...potrebujem rýchlu serioznu odpoved...=( možem si spraviť tehotensky test hned den po pohlavnom styku..a budem mať istotu že niesom tehotná?..žeby som si v prípade stihla dať tabletku...prosím rýchlu odpoved..=( bojím sa..