Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žihlavový šampón

blondula

akurat vcera som bola si dat podstrihnut moje "zevraj" krasne po zadok dlhe blondave vlasy a kadernicka mi povedala,ze su tak krasne,zeby som mala robit reklamu na sampon :D a ja ze na ZIHLAVOVY ?? :DDD normalne neverila ze ho pouzivam skoro od malicka.... myslim si,ze ANO,pre mna uplne najlepsi sampon na svete !!! vobec mi nevypadavaju vlasy,akurat musim davat do vlasov balzam,bo ich inac nerozcesem :DDD

Dominika4524

Urtekram napríklad, alebo klasický žihlavový šampón má snáď každá jedna obchodná sieť pod vlasnou značkou, ako napríklad billa alebo lidl

xennia

ja používam brezový šampon a brezovú vodu. Myslím že je to podobné. Mh, ale žihľavový ten som veru ešte nemala.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žihlavový šampón - Fórum - ZDRAVIE.sk