Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strabizmus oči

:)

+ dalsi cvik : prst drz pred nosom a pomaly ho presuvaj smerom k uchu. Sleduj ho okom (striedas raz prave, raz lave oko).precvicis tym svaly

funtomas

Ahoj Mike131....ja som mal podobny problem, ocna v Blave mi poradila jeden dobry cvik a naozaj to pomohlo....prst do stredu oci asi meter od seba, a pomalicky priblizuj k nosu, obidve oci musia sledovat prst..opakuj denne cca pol hodky, pomoze uvidis....operacia je v tvojom pripade blbost....

mike131

Ja by som chcel vyskusat tie okuliare a podla toho ci to pomaha alebo nie by som sa rozhodol...a kolko treba nosit okuliare aby sa tie oci dali doporiadku?

babuliatko

da sa to operovat, ale je tam riziko ze potom budes mat dvojite videnie.to musi posudit lekar.ja idem na tuto operaciu o mesiac. neskulim casto len ked som unavena a okuliare mi to nekoriguju aj tak to vidno.preto som sa rozhodla pre operaciu.treba sa porozpravat s ocnym lekarom.

delphi

vsak to je velmi individualne a treba to vysetrit ocnym lekarom.
predpokladam, ze si v detstve nosil plusove dioptrie. alebo sa mylim? netrpis aj tupozrakostou?
ak je divergentny strabizmus len mierny, pomoze korekcia okuliarovou sosovkou, ak je vyraznejsi, pomoze kozmeticka operacia skratenim ocnych svalov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strabizmus oči - Fórum - ZDRAVIE.sk