Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Do plaviek:)

Príspevok v téme: Do plaviek:)
lilly_

Uz dlhsiu dobu sa pokusam vyformovat si postavu a schudnut.Usilovne cvicim,ale efekt ziadny.Hladam baby,ktore potrebuju dat dole iba par kil.Mozeme sa navzajom podporovat,pretoze co sa stravovania tyka,mam dost slabu volu.Chcela by som zacat zajtra,podla lunarneho kalendara je to najvhodnejsi den:)

andyyy

Ahojte baby. Ja by som tiez potrebovala zhodit par kil. Cez zimu sa toho na mna nalepilo trosku viac.docitala som sa , ze staci z jedalnicka vyhodit sladkosti , chipsy... pridat viac ovocia , zeleniny a tiez dodrziavat pitny rezim (2,5 lit asi) no a este k tomu aktivny pohyb. Musite cvicit aspon 45 min, aby telo zacalo spalovat tuky. ked cvicite napr. na bycikli 20 min , spaluju sa len cukry.takze treba vydrzat.a tanec je tiez skwely :)

lenus

ja som si dnes dala odlahcovaci den, teda viacmenej len voda a caje, a zajtra zacinam. neviem ci poznate tu "dietu" od antonie macignovej... viacmenej prvy tyzden precistenie-teda zelenina a syr,potom s apostupne pridavaju rozne potraviny =) a popritom cvicenie, juhu =D uvidim ako dlho vydrzim =)

lilly_

ahoj majka.ja cvicenie zboznujem,takze s tym nebudem mat problem,len by som sem(alebo do inej temy)chcela pisat svoj jedalnicek.mozno ma to bude motivovat ku zdravsiemu stravovaniu:)

majka_

lily, ja chcem si tiez vyformovat postavu a premyslam, ze teraz, kym je este chladno zacnem so speeningom a potom nabehnem na plavanie (tak na jar). a verim, ze do leta (samozrejme s upravou stravy) pekne schudnem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Do plaviek:) - Fórum - ZDRAVIE.sk