ZAPAL MOCOVEHO MECHURIKA

Príspevok v téme: ZAPAL MOCOVEHO MECHURIKA
bajkush

AHOJ.
ja by som sa chcela spytat kolko u vas asi trvala liecba, ja som dnes zacala mat priznaky prvy den, teda mala som aj bolesti v podbrusku ale pripisovala som to vysadeniu antikoncepcie a ze je to ovulacia, dnes som citila zvlastnu bolest alebo zvalsty pocit pri konci mocenia, a hned potom sa citim akoby som mala mechur uplne plny, ale potom uz vyjde len par kvapiek...zajtra sa chystam k lekarke, no len sa chcem spytat co mam cakak este

nomore3

Ahoj..tak,ja som si so zapalom mocovych ciest uzila svoje..Ale to vobec nemusi byt tvoj pripad..ja som to mala chronicke a bojovala som s tym s prestavkami asi 3 roky..hroza..vacsinou antibiotika,urologicky caj,horuci kupel,kamilky, cesnak,brusnice,a preventivne som brala asi 1 rok urinal a zaklopkam,je to ok..nikdy nezabudaj na tielko,nebehaj bez papuc po dome a chran si ladviny..lekarka ti da antibiotika,do 3 dni si fit,ale prevencia je dolezitejsia..drzim palce..

sofia16

pravdepodobne dostanes antibiotika na desat dni, mocenie bolo u mna bezproblemove asi tak po dvoch dnoch, ale bezpodmienecne vyber cele balenie co dostanes...zaroven si zozen urologicky caj, probiotika specialne na tento problem, urinal, prip. urinal akut alebo urinal hot drink...

bajkush

ja nebudem cakat, lebo cim dalej je ta bolest vacsia cim castejsie chodim, len ja mam taku lekarku co mi popredpisuje milion liekov, a ktomu nic nepovie, tak by som sa chcela spytat niekoho kto to uz zazil, ze co ma este caka. a ze ci ked zacnem papat lieky, ze za kolko to bude uz lepsie