PEDAGOGIKA,KATOLICKA UNIVERZITA??

:((

Dievcata, katolicka univerzita na najhorsie meno zo vsetkych vysokych skol na slovensku! A vedia o tom aj riaditelia skol, takze, ak sa chystate po skonceni ucit, musite ratat s tym, ze vas nikto nebude chciet zamestnat...uz teraz si riaditelia vyberaju, skratka, kto skonci KU nema sancu. (Je totiz vseobecne zname, ze na tuto skolu beru vsetkych aj trojkarov z ucnoviek a kazdy ju skonci a skonci ju kazdy hlupak...cest vynimkam pravdaze!a tak to potom vyzera aj v praxi...)

nellya

baskabojnice- natento odbor biola-geografia ide moja kamaratka.Vzali ju bez skusok.No ale nezavidim...ako nechcem strašiť,ale kombinácia je podla mna to najhorsie co moze byt,tazko sa to zvláda a nieje to ani sebe podobné...veľa kamarátok čo študovali kombinované predmety to nekoniec nezvládli...a všetky boli už v 3.ročníku...takže opatrne...no ale tak držím palce...ja osobne tam študujem sociálnu prácu a som v 3.ročníku a nesťažujem si...1 odbor,ktorému sa môžem naplno venovať...

pridam

ja som tiez studovala na ku, skoncila som tam bc, a teraz studujem inde, a mozem povedat ze ta skola je ako kazda ina, nieco preferuju viac nieco menej a nemusi sa to samozrejme zhodovat s tym co preferuju niekde inde, na nieco sa netreba vela ucit a na ine zase dost, a na kazdej skole je bordel, a preco?? lebo je bordel v celkovom skolstve na slovensku...

[zruseny8]

ja som v druhom rocniku, ale nechodim na katolicku!!
mail som ti spristupnila, ked kliknes na moj nick, mozes si skopirovat mail

barborkapd

ano prievidza...vsak pravda nevyberam si vysku podla toho ake su v danom meste kluby:)to ja len tak lebo sem tam sa rada zabavim...s mierou:))
nedam si nabozenstvo....chcela by som geografiu ale neviem s akym druhym predmetom mozno obcianska alebo slovensky jazyk,chcela som telesnu ale nemozem lebo idem v septembri na operaciu a teda by som nemohla dlhsie cvicit:(skoda bo telesna ma strasne bavi...
vsak nechaj mi svoj mail ja ti napisem....teda nie kvoli ubytovaniu:))
a v kolkom si to rocniku??

[zruseny8]

barborkapd
PD je prievidza? no to by ti urcite mali dat intrak. no ja som povodne z rk, na vysku chodim do ke. bavit sa da kate-date a som pocula ze vy mavate akoze studenti katolickej vzdy kazdy tyzden v rovnaky den disku v jednom klube. len neviem v ktorom. ruzomberok je male mesto, tak necakaj zase zazraky a velke moznosti. ale ked chces, vsetko sa da. skola nie je narocna, mala by si ju zvladnut ak trosku zapracujes. no a ked nechces nabozenstvo do aprobacie, tak si daj urcite nejaky iny predmet, ja viem ze len skuska z teologie je v nejakom semestri. ale to sa naucis hadam, ako vsetko ostatne, ak ti to nebude nejako zvlast vadit. a s tym privatom je to tak, ze my ho ponukame. mame byt, lenze viac nemozem pisat, bo ma tu zablokuju..ked bude treba niekedy, nechaj mi mail :)

barborkapd

smajlik
dikes ja sa vazne ozvem:)
ale dufam ze teda intrak dostanem...ja som z pd
aj moje kamosky chcu ist tak pri najhorsom by sme sa na ten privat poskladali?
a bavit sa chodis aj do pp alebo ke?