Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lámajúce a štiepiace sa nechty

mata78888

Ja používam ne nechty zinok a pomáha, ale počula som že aj JOJO cukríky a taketo veci pomáhaju aj to konzumujem a mám nechty pevne dost

bara017

ja som bola dnes na japonskej manikure prvykrat a vyzera ze nechty su ovela pevnejsie uvidime ci to bude pretrvavat aj ked budu dlhsie, potom si to zopakujem.. stalo ma to 10 EUR, ale ak mi toto nepomoze tak si dam asi gelove nechty uz

tara-therry

ahojte vsetci.tiez mam taky problem ze sa mi stale lamu nechty a stiepia.moja mama mi poradila aby som si ich nechala vyrast a ostrihat a tiez mi sla dnes kupit nejke vitaminy.tusim ten zinok.ked pomoze bnapisem vam.ahojte

musska

kup si posilnujuci lak, ja pouzivam posilnujuci od S-HE, taky spevnujuci, vyzera sice ruzovo ale ked ho nanesies je priesvitny. Dala som si dole umele nechty, a toto mi pomohlo

Mimi323

potierať nechty kokosovým olejom. Keď sú nechty nalakované, tak sú len zdanlivo silnejšie, sú odolnejšie, lebo majú na sebe lak,ale olej ich vyživí a zosilní.

jancek 1

Tak ti viac asi neporadim,len viem,ze mne sa stiepia ked ich mam moc dlhe,preto si ich musim casto pilnikovat a prelakovavat. Mozno ti chybaju aj nejake vitaminy.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

lámajúce a štiepiace sa nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk