zivotny sen

xennia

Tu veľmi rada prispiem. Ja mám obrovský sen a túžbu mať vlastné auto. A je to silné asi nejaké ukradnem. Ale nie. :))))

suns

phoebeea, ja som tiez chcela byt spevackou. Od 6. rokov som chodila na spev, po sutaziach, vystupeniach, atd. Mala som aj kopec ponuk, od Metalindy ako vokalistka na turne, atd... no prisla som na to, ze tento biznis je jeden velky BORDEL. Daj prachy alebo skoc do postele... tak si vyber... ked som mala 18, dostudovala som spev, odvtedy som uz nikde nespievala, ale hlavne je robit to pre seba! V kluboch a baroch? Ver tomu, ze by ta to prestalo bavit, pretoze ako zaciatocnicke by ti urcite neplatili. A hradit si cestu, ubytovanie, stravu - sama? Hmm... nic moc. A po case by ta omrzeli tie nafukane ksichty nadrzanych chlapov... Je to pekny sen, aj ja som kedysi snivala. No pocitila som tvrdu realitu. Ak nemas prachy, nikam sa nedostanes... Tak som to vzdala, spievam si pre seba a radsej uvazujem nad poriadnou pracou... studujem vysoku a uvidime co bude dalej. Mam EITKU, tak som zvedava, co s tym:D

beee

za svojimi cielami treba ist,hoci nie cez mrtvoly,ale treba,ale musime si stanocit priority,lebo niekedy sa stane,ze je toho zrazu na nas tak vela,ze si ani nestihneme vsimnut,ze ten svoj ,,maly sen" uz zijeme...a velke sny sa predsa skladaju z malych,no nie?:)su aj zle chvile,aj ja som mala teraz par dni takych,ze som mala pocit,ze uz dalej nevladzem ist za svojim snom,ale idem dalej....uvedomila som si,ze mam pri sebe cloveka,ktory ma podrzi v dobrom aj zlom,co viac chcem?ved o tom som snivala :)takze svoj maly sen uz zijem napriek tomu,ze sa mi nedari vo vsetkom naraz.

[zruseny8]

no ja by som chcela dostudovat farmaciu, to je prvorade teraz aj ked neviem ci sa mi to podari, potom v buducnosti si otvorit lekaren - zamestnavat ludi a vlastne vsetko co s tym suvisi, najst si super chlapa a mat zlatucke deticky..som zvedava co sa mi z toho podari...:)

Ivka 1

Majka ved ludom mozes pomahat aj ako zdravotny poradca a to sa s pracou socialnej pracovnicky nevylucuje. Je to vsetko o pozitivnom mysleni. Ak si stanovime ciele,napiseme si ich na papier a pojdeme si za nimi,urcite sa
mam splnia. Treba si len verit a ist za svojim cielom.

lisohlavok

Majka tak si urob ošetrovateľsky kurz,trva rok, raz v týždni. Annn domček možeš mať,vezmi si solventneho, ak niečo chceš budeš to mat ked neprestanes verit ze to tak bude. V tom je zazracna sila pozitivneho myslenia.

phoebeea

mam jeden jediny nesplnitelny sen
chcem byt speváčka. len tak si spievať blues, rock, jazzik, ziadne big concert, len kluby, mať svoju kapelku
ale mam SF a ked vidim mikrofon zmrznem a ked vidim kameru tak tiez

annnn

ja by som strasne chcela mat v buducnosti svoj krasny dokonaly domcek. Ale starsne sa bojim, ze sa mi to nesplni, lebo v dnesnej dobe je to naozaj tazke...

majka_

a k tomu prispievaniu na domacnost... mozno si niekto pomysli, ze naco to robim alebo co a preco si prave tie peniaze neodkladam. pre mna je to nieco prirodzene, kedze mam prijem a je to pre mna to iste, ako ked si iny clovek ide rano umyt zuby...