Mam 2 rocny vztah, sexujeme uz asi rok...

niekto

neviem mne sa nezda ze by zdrhhol
kedze sa toho az tak strasne boji by som skor povedal ze nechce ani sebe ani jej pokazit zivot

povec mu narovinu ze hak brat uz nebudes lebo nemozes tu nemas co riesit

krom toho pharmatex + kondom + prerus. suloz je asi 200 krat ucinejsie ako hak

moniqa87

omg, to je riadny idiot, vidno, ze s tebou nic do buducna neplanuje, to si uvedom... a keby si nahodou otehotnela hned zdupka...
to je na jeho spravani uplne jasne vidiet...
ja som tiez prestala brat hak, v oktobri minuleho roku, zo zaciatku sme aj my mali trocha strach, lebo zrovna teraz mat dieta y nam moc nepomohlo, ale nic sa nestalo...
a to sle pouzivali "len" kondom... no teraz obcas aj pharmatex, ked si to chceme trocha viac uzit...
strach uz presiel aj mna aj jeho, len treba vediet tu gumu nasadit...
a jedno ti poviem, ak ma on taky strasny strach z toho, ze by si otehotnela, tak ta ma rozhodne len pre zabavu a pre neho neznamenas nic podstatne v jeho zivote, to si uvedom... tak radsej rychlo od neho utec, nez si s nim znicis zivot

123456789

už nechce s tebou sexovať .. vyhovára sa na blbosti .. ked skombinuješ pharmatex s kondomom a ešte aj s prerušovanou súložou, to je 101% antikoncepcia tak čo mu prekáža ? .. výhovorky, výhovorky..

:)

tak to je vazne dilino.ved ani HAK nie je 100%na.o mne si vsetci v triede myslia ze ked neberem HAK a sexujem ze som uplne sibnuta.a ked im hovorim ze im to len zasiera organizmus tak ze nie nie to je blbost to nic nerobi.no nech to hovoria viete komu.daco im doktor natrepe do hlavy aby mal zisk z toho a uz su babenky cele spokojne.sak zistia o par rokov.

a ked si chlapec nevie davat pozor a nevie niest nasledky tak potom by som mu povedala svoje asi.sa s nim vazne o tom porozpravaj

coze?!

sunninning, antikoncepciu by si donekocna aj tak nemohla brat. Verim, ze tak si mala aj ty vacsiu istotu, ale tu nadobudnes aj popri kondome! Tie statistiky, ktore uvadzaju, ze sa moze roztrhnut atd, vsetky vznikaju iba pri zlej manipulacii "detmi". Tak snad jeden 20 rocny chalan vie, ako si ho nasadit! A ak nie, tak nech si jeden kupi a vyskusa ho iba tak :-P. Kondom je spolahlivy a pripada mi to fakt strasne nefer, voci tebe. Som z toho tusim aj namiesto teba dost nasrata. Presne, ako to tu uz bolo povedane. Kefovat ano, ale na tvoj ukor! Sralo jeden. Kondomy pouzivaju miliony ludi. Co chcel, aby si sa cely zivot ladovala tabletkami?! To aby si vyhodila kopytka, ked to do seba budes pchat cely zivot, ved to je pomaly jed. A ked nieco, urobte to tak ako to pisal "niekto", ved to je fantasticky napad a pozri to absurdne male riziko otehotnenia, ved je to na smiech!

#mato

sunninning - boji? sukat by sukal, ale pripadne rizika by uz niest nechce? Pocitam ,ze keby si otehotnela opustil by ta...BTW: kolko mate vlastne rokov?

niekto

hmm no tak pharmatex ma p.i. 0,3-1
kondom ma 2 (pri idealnom pouzivani pri normanom 15)
cize ak som to dobre vyratal tak spolu to je 0,02% co je to iste ako HAK
co znamena ze ak sa budes chranit touto kombinaciou rok tak sanca ze otehotnies je 0,02% (pri id. pouzivani )

ak k tomu priratas prerus. suloz tak je to 0,0001% (stale idealne pouzivanie )

tu mas p.i. ale nieje tam pharamtex
en.wikipedia.org