Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie vlasov samponom

domii

Ahojte mám stredne až silno hnedé vlasy a chcem si dať šampón aby som ich mala čierne,neskôr mi to zíde alebo mi budú vlasy vyrastat?

lenča-lenči.

Ahojte....dnes som si dala na vlasy gaštanový šampón a ofina mi chytila do ryšavá a ostatok do červeno-hneda. Chcela by som vedieť či keď si teraz umyjem aspoň hodinu vlasy a ešte aj ráno či mi tá farba zmizne? :(

Ave112233

ahojte :) chcela by som sa spýtať ... keď mam hnede vlasy a chcela by som si dať červený šampón či mi to vôbec chytí alebo nie ... ? prosím odpíšte :)

Ivka Hašlerk

ahojte mám hnedé vlasy a prefarbila som si ich s peroxidom a melirovacim práškom na blond až do žlta a chcem sa toho zbaviť bez toho aby som si to musela nechávať vyrásť :(
Kamarátka mi nedávno hovorila že ked si dám hociakú farbu tak mi to chití na čierno len sa chcem pred tým ako si to dám prefarbiť hnedou farbou či je to naozaj pravda a že ak nie tak či mi to chitii hned na hneduu :D !!!

Cinculka

Ahojte. Pred pár dnami som si zafarbila vlasy so šamponom na 24 umytí na gaštanovú farbu. Ja mam povodne hnede vlasy ale tato farba sa mi vobec nehodí ani nepáči lebo mi to chytilo na velmi tmavú, skoro čiernu :/ Prosíím poradte mi ako by som sa jej vedela zbaviť bez toho aby som čakala mesiace kým mi farba vybledne. Dakujem.

casanta

Pre anci> sampon sa ti nevymyje po 24 umytiach, ostane ovela dlhsie a nevymyje sa do tvojej povodnej farby, vdzdy tam nieco ostane..a odrasta to tak ako pri trvacej farbe...este si zvaz ci naozaj chces zmenit farbu vlasov, nezbavis sa ani farby ani samponu, sampon sa vymyje, ale vlasy ostanu nepeknej farby..

alenka-k

ahojte mam taky problem ze som si uz parkrat farbila vlasy a vzdy mi farba ide dole z vlasov a nie je to malo....teraz mam sampon a ked som si umyla vlasy tak islo tolko farby ze este aj na uteraku ostalo...prosim porad :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbenie vlasov samponom - Fórum - ZDRAVIE.sk