Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s otváraním správ na Centrum.sk

naibo

Včera som im písal toto je odpoveď
Dobry den,

vzniknuta situacia nas naozaj velmi mrzi. Nasi technici pracuju na co najrychlejsom odstraneni daneho problemu. Bohuzial ide o velmi zasadne zlyhanie hardveru v jednom z nasich datacentrier. A preto ani napriek vsetkemu usiliu nevieme v tejto chvili termin kompletnej obnovy pristupov odhadnut.

Podla uistenia administratorov, vsak ziadne e-maily nie su v ohrozeni. Nic nebude vymazane ani stratene. Maily smerujuce do schranok sa po obnoveni prevadzky postupne dorucia.

Problemy sa tykaju weboveho rozhrania. V urgentnych pripadoch vam odporucame vyskusat vzdialeny pristup do schranky prostrednictvom niektoreho z protokolov POP32, IMAP a pod.

Dakujeme za pochopenie a trpezlivost.

Tim CentrumHoldings

ciernaperla

ale ja tam mam vypracovanu prednasku, ktoru musim dnes odoslat!!...to nie je mozne! :((
ale aspon nie som jedina

zdradca

centum sa skazil celkom,ani ja sa neviem dostat k emailom.Preto som si otvoril stranku na google email a je to bez problemu,zatial

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s otváraním správ na Centrum.sk - Fórum - ZDRAVIE.sk