Budeme mat babatko a strasne sa tomu tesime (juuj babo)

Príspevok v téme: Budeme mat babatko a strasne sa tomu tesime (juuj babo)
buduca mamina :-)

Ahojte. Je to so mnou zamotane. Budeme mat babatko a strasne sa tomu tesime... ved nic krajsie sa nam stat nemohlo :-) Ale trapi ma vsetko okolo toho. Obaja sme totiz este na vysokej skole( teraz koncime Bc.)Ja to vsak pravdepodobne nedokoncim, pretoze nebudem moct absolvovat cvika v laboratoriach kedze studujem chemiu... budem si teda musiet posunut aj statnice :-( A navyse... Svadba narychlo- tak som si to nepredstavovala. Priatel je sice aj zamestnany ale je to cele take zvlastne. Na jednej strane sa sa strasne tesim ale na druhej sa velmi bojim toho zmatku(svadba, spolocne byvanie, skola verzus praca) Ozaj neviem ci sa smiat alebo plakat ???

sajfina

môžem sa spýtať,kam chodíš na školu?ja tiež študujem na chemickej a veľmi by som chcela babatko,ale tiež by bol zrejme problem s labakmi,tak preto sa pytam...ja som na FCHPT STU...asi bude ešte babatko muset par rokov pockat=(

buduca mamina :-)

Ani mi nevraaav... ale musi veru. Mne je to jedno a kedze sme to len teraz zistili tak o tom este ani nasi rodicia nevedia. Moji budu totalne v pohodke. Ale ja sa reakcie priatelovych bojim neskutocne. Su to totiz tak hlbsie veriaci ludia a teda v tom je aj ta odpoved na to ci svadba byt musi. :-( Podla mna budu dost tragicky brat cele toto a keby sme povedali, ze svadba nie... to ozaj nie :-(

Adulka

A tú svadbu musíte??? Ja by som nechcela tak narýchlo...veď koľkí niesú zobratí a majú bábo a sú spolu....svadba podľa mňa môže byť aj neskôr, hlavne v kľude, nie tak narýchlo....

buduca mamina :-)

No jasne.. pravdepodobne sa bude dat vybavit individualny studijny plan. teda by som chodila na prednasky a na vsetko co sa da, obhajila bakalarku a po porode potom v nasledujucom letnom semestri dokoncila tie 2 predmety a odstatnicovala. Ale to znie jednoduchu ale pri babatku to asi bude tazke. No v ktorom mesiaci? :-D Este ani 1. neskoncil. Len teraz sme to zistili. No mam uzasneho loveka pri sebe tak snad sa to zvladne nejako. len to bude ozaj take divoke. Ani tehotenstvo si nevychutnam.
Dakujem za podporu :-)

:) :)

Juuuj, tak neviem. Skoda, toho titulu, ze si to nepostihala, ale urcite si vies dat nejaky odklad, alebo ako to funguje, a neskor dokoncis. V kolkatom mesiaci si? Mozno este aj s velkym bruskom budes moct, ak len nerobis nieco, co by skodilo babatku v tych laboratoriach (?). Ja som inac tiez tretiacka na VS, a sice deticky zboznujem a chcem raz svoje vlastne, neviem si predstavit uz teraz ich mat. Asi by som odcvekla, kedze by som bola stratena, neviem sa este ani o seba riadne postarat, nieto este o babo, pracu a splocne byvanie :-/. A mam este nejake plany, az potom, ked budem zabezpecena, moze prist miminko a hlavne, aby som sa na to citila :). Lenze ty to najdolezitejsie mas! CITIS SA NA TO! a to je to hlavne, tesis sa, takze si to stastie nedaj nicim znicit. Titul si casom dokoncis, toho sa nevzdaj! A som si ista, ze aj so spolocnym byvanim a vseko okolo toho bude fajn. Vlastne uz mas na to vek, je to pekne, tes sa tomu, strasne ti fandim :). Vsetko dobre.