gynekolog ma drazdil rukou!

Príspevok v téme: gynekolog ma drazdil rukou!
sokovana

baby, som uplne vysokovana. dnes som bola na gynde u svojho znameho gynekologa, ale zastupoval ho iny lekar. nemohla som cakat, lebo mi meska menzes a chcela som to riesit. ked ma vysetroval, sestricka bola vo vedlajsej miestnosti, dvere boli otvorene a nieco tam robila. a on mi isiel prstami jednej ruky do posvy a druhou rukou, ktorou stlacal brucho mi zrazu zacal behat po klitorise! teda - palcom tej druhej ruky. skoro som odpadla, aj som zjojkla a on ze "klud! musim to vyskusat!" a dalej ma drazdil. niekde v hlave som si uvedomovala, ze to asi nie je vsetko v poriadku, ale bol to taky strasny spad, ze som sa pri tom skoro pocurala. trvalo to iba chvilu, nieco take som nikdy nezazila. ani neviem, ako som od neho vypadla. ked prisla sestricka, len co som sa obliekla a dala mi recept som odtial vyletela ako vystrelena. este na chodbe sa mi triasli kolena. zatial som to nikomu nehovorila, lebo sa hanbim. neviem, ci niekto z vas nieco podobne zazil. fakt aj taketo veci su sucastou vysetrenia? mozno som len blba a je to uplne normalne, ale doteraz som o tom nikdy nepocula. ani kamosky nehovorili, ze by mali taku skusenost. tak mi prosim vas napiste co si o tom myslite. dakujem vam.

alusinka

Hmm, je jasne ze si toto cele autorka vymyslela...
Ale, je pravda, ze existuju doktori (nieje ich vela, snad), ktori vazne niekedy maju aj ine umysly, ako maju v naplni ich prace.
Ja osobne som mala neprijemnu skusenost s jednym nemenovanym neurologom, ked som mala asi 16. Ked som mala problemy s hlavou a pri vysetreni reflexov mi povedal, ze sa mam vyzliect UPLNE do naha, tak som sa na mieste otocila a vypadla od neho...

Neviem, mozno sa to niekde takto robi, ale ostatni doktori mi kazali maximalne si vyzut topanky resp. si vyhrnut nohavice.

Nastastie uz tento doktor neordinuje, zrejme som nebola jedina, ktorej sa jeho pristup nepacil...

Inak mam s doktormi, ci uz je to gynekolog alebo ortoped, dobre skusenosti ;)

fgf

znechuteny, co to hovori o tvojej priatelke, ked sa nechala "skoro urobit"? to ju tam masiroval 5-10 minut a ona na to nic?

vevericka

lenze tu nejde ze by mala inu stale..ale rozne nicky(neregistrovancyh) maju tu istu ip(44.163)a rovnaku ako zakladatelka..napr agilka, frki, sametka, bracek, ametyst,majkov, janicka..a vsetci pisali v ten isty den naraz a ako zakladatelka..takze podla mna to je vymyslene a riadne si utahuje

názor

najprv k IP adresam, vecsina pocitacov ma dynamicku IP tak je jasne ze je furt ina !

- a preco by si to ta baba vymyslala ??? ja mam tiez podobnu neprijemnu skusenost za sebou, ale lekar to nebol, ale bohuzial fotograf :/ od vtedy mu neverim i ked vravel ze sa len nechal uniest (fotil ma v plavkach) ja tej babe verim a verim ze sa citi hrozne, ja tiez, nie kazdy ma na to nervy povedat to niekomu.. tak sa nenavazajte do nej ale do tych idiotov ktory rozmyslaju niecim inym a nie mozgom... ja som na riadnej prehliadke u gynekologicky este nebola, mam zenu ale ani neviem kto to je, v teedy som si sla dat len vyvolavacku.. "sokovana" drzim palce nech to zvladnes :/

cajik

to bude mat nejaku haluznu poruchu, ked este aj meni styl pisania a raz pise bez diakritiky a raz s diakritikou apod :D

xyxyz

zaujimave ze skoro cela prva strana tejto diskusie je len jedna ip adresa..tak potom diskutuje cela firma, nie? a zaujimave,ze polovica tych "ludi" s rovnakou ip adresou malo podobnu skusenost

nestastnazen

neviem naco by si niekto vymyslal takuto volovinu. dnes je mozne vsetko. tak isto ako na teba lekar kasle, tak isto si moze aj takto vystrelit. a s tymi IP adresami, to tiez nemusi byt spolahlive voditko, lebo napr. my v praci robime pri viacerych pocitacoch, takze sa clovek moze pripojit z roznych, a na tom istom pocitaci sa vystrieda viac ludi. toto forum je dost bezne navstevovane. chodia sem aj moje kolegyne. takze na to by som sa nespoliehala. ale fakt je ze viackrat sa tu uz ta osoba neobjavila, tak nechapem naco to sem potom dala ako otazku.

xyxyz

no inac pravda s tymi ip adresami..

inak napadli ma 2 moznosti- nejaky uchyl, ktory ma nejaky takyto tajny sen vo svojej hlave

alebo naopak nejaky psychopat ziarlivy, ktory nechce aby zeny chodili k muzom gynekologom , asi preto, lebo ziarli na svoju zenu ked tam ide

luckaliu

tema je vymyslena, staci si pozriet stare prispevky a pozriet si ze IP adresa sa opakuje pri viacerych prispevkoch zdanlivo od roznych ludi. nevravim ze sa to nemoze stat...ale v tomto pripade sa to nestalo.