Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gynekolog ma drazdil rukou!

Príspevok v téme: gynekolog ma drazdil rukou!
sokovana

baby, som uplne vysokovana. dnes som bola na gynde u svojho znameho gynekologa, ale zastupoval ho iny lekar. nemohla som cakat, lebo mi meska menzes a chcela som to riesit. ked ma vysetroval, sestricka bola vo vedlajsej miestnosti, dvere boli otvorene a nieco tam robila. a on mi isiel prstami jednej ruky do posvy a druhou rukou, ktorou stlacal brucho mi zrazu zacal behat po klitorise! teda - palcom tej druhej ruky. skoro som odpadla, aj som zjojkla a on ze "klud! musim to vyskusat!" a dalej ma drazdil. niekde v hlave som si uvedomovala, ze to asi nie je vsetko v poriadku, ale bol to taky strasny spad, ze som sa pri tom skoro pocurala. trvalo to iba chvilu, nieco take som nikdy nezazila. ani neviem, ako som od neho vypadla. ked prisla sestricka, len co som sa obliekla a dala mi recept som odtial vyletela ako vystrelena. este na chodbe sa mi triasli kolena. zatial som to nikomu nehovorila, lebo sa hanbim. neviem, ci niekto z vas nieco podobne zazil. fakt aj taketo veci su sucastou vysetrenia? mozno som len blba a je to uplne normalne, ale doteraz som o tom nikdy nepocula. ani kamosky nehovorili, ze by mali taku skusenost. tak mi prosim vas napiste co si o tom myslite. dakujem vam.

llil

jopal, odkázaný na to byť nemusí, ale baviť ho to môže. veď prečo by aj lekár nemohol byť úchyl? a že je úchyl je isté, lebo normálny človek sa takto neukája.

jopal

Nahodou som sa zacital. Osobne si myslim, ze si to cele vymyslela, podla toho, ako sa zdraha napisat akekolvek konkretnejsie udaje. Nie som gyndos, ani k nemu nechodim a ak aj pise pravdu, bohvie co jej robil a co si ona mysli, ze jej robil...Neverim ,ze nejaky lekar je odkazany ukajat sa na pacientke a ak ano a je mu to trpene, je to potom chyba hlavne pacientov...A je zaujimave tiez, ze v dnesnej dobe anonymity internetu, je jedina, ktora sa na neho stazovala.

keksa

rita - ja by som k necitlivej doktorke nesla, je to pod dostojnost, nie kazdý doktor je uchylak, to, ze vie šetrne vysetrit neznamena, ze je uchyl, druha vec su popisovane praktiky s ktorými ma skusenosti zakladatelka temy, taký lekar nema co robit tuto pracu

rita22

presne preto ani ja nechodím k chlapovi, radšej strpím necitlivú doktorku ako úchyláka, na druhú stranu sa ani nedivím, že si poniektorí zdovolujú, ked ich niektoré pacientky pokladajú za citlivých, skvelých, príjemných, milých, vynikajúcich a čo ja viem ešte za akých
a znechuteny ak to bol už na pohľad úchyl, prečo k nemu išla? Neverím tomu, že by ju nezobral iný lekár

keksa

uhlie a ty mas uhlie v ociach, alebo co? drazdenie klitorisu nie je v kompetenciach gynekologa, co on s tým ma? sa spamataj a najprv rozmyslaj kým tresnes hovadinu na forum

uhlie

Nerozumiem celkom tejto teme. Ten gynekolog ti mal vysetrovat usi, alebo pozerat do ust? Alebo ti mal palcom kruzit pred ocami a zistovat, ci nie si astigmaticka?

keksa

je to nepríjemné a nemalo by sa to stavat, urcite by som k takemu uz viac nesla, na druhej strane nesuhlasim s nazormi, ze zeny by mali chodit jedine k zenam gynekologickam a podobne, ja mam naopak zle skusenosti so zenou, necitliva, vysetrenie bolelo, odisla som k inej, ta druha bola super, ale po case odisla pracovat inam, vystriedal ju muz a nedam na nho dopustit, tak citlivo vysetruje, ze ani neviem, ze nieco robi, skvely, prijemný, milý, nemenila by som

Maicys2

Preto ja nejdem k chlapovi gynekolovi. A doteraz nechapem prečo im dovolia študovať taketo povolanie. Určite si na škole vraveli so spolužiakmi ake to bude super každý deň ohmatavať a vidieť nahe ženy...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gynekolog ma drazdil rukou! - Fórum - ZDRAVIE.sk