Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POMOC MAME V SKOLE UCITELA MANIAKA!!

Príspevok v téme: POMOC MAME V SKOLE UCITELA MANIAKA!!
zufalatrieda

By ste neverili akeho sialenca mame v skole.
Uci nas nauku o spolocnosti.
Cital znamky co komu vychadza,spoluziacka mala dve znamky 1,3 celkovu jej chcel uzavriet 3.Ona povedala ze nechce 3ku ze pojde odpovedat na dvojku.on ze fajn
na dalsiu hodinu ju vyvolal.odpovedala suvisle dobre,nevedela opovedat na jednu otazku a ten MAGOR VYGUMOVANY MOZOG jej dal na pol roka 4-KU!!!
zo znamkok 1,3 sa zazrakom vycarili znamky 1,3,4,4,z jednej odpovede 2 znamky?nie je to zvlastne ked opovedala len z jedneho uciva??
my uz sme vazne zufali a nedotyka sa to len mojej spoluziacky ale celej triedy.najhorsie je ze sme v maturitnom rocniku takze tato znamka je pre nu dost dolezita kedze chce z tohto predmetu maturovat.
Ja uz vazne neviem,citim z neho od prvej hodiny s nim ze nas normalne nenavidi,a vobec to neprehanam.
Ako na jednej strane je mudry chapem ze ma vela znalosti,ale na druhej jeho pristup k nam je OTRASNY.
Vobec s nami o znamkach nechce diskutovat,ignoracia je z jeho strany-vzdy.
uz sme z neho vazne na nervy....strasi nas v kuse maturitou,poznamky typu ked budes takto odpovedat na maturite.
co myslite ze mame spravit?!

malickasom

aj my sme mali na gymku takeho drbnuteho ucitela. daval solovky dvojky z telesnej, jednotku mali len vyvolene a bolo ich zalostne malo.ucil nas aj biolu, strasne problemy robil, hlavne babam, stale mal nieco proti babam s chalanmi vychadzal dobre...bol to zakomplexovany chudacik, ked ho stretnem ani mi neodzdravi, zrejme ma ten komplex dodnes...a nam to tak moze byt tri pat, kamosky co mali zle znamky od neho vsetky studuju na VS a verim ze to dotiahnu dalej ako on...

asitakta

niekto tam hodil poznamku, ze aby do toho netahala rodicov......
Robila som v skolstve dlhe roky vo funcii, a ked som radila rodicov, tak asi preto, lebo viem preco. Niekedy fakt je tazko s niektorymi ucitelmi a riaditel nema tu moc, aby ucitelovi nieco nadirigoval, pokial ucitel splnil aspon ramcovo co mal. Lepsie je niekedy neist hlavou proti muru, ale radsej vyuzit takuto cestu a castokrat je vysledok lepsi.
Mozno ten spominany ucitel sa chcel vyhnut tomu, aby mu nikto nesiel maturovat z jeho predmetu...totiz s tym je vela roboty a castokrat je tato priprava na maturitu neocenena.

zufalatrieda

ivanka_86
uf to urcite nie.....take svine nie sme,vsak dufam ze sa spamata a potom jej trochu pomoze na maturite keby nevedela....o com sice pochybujem ale mozno prave on nas nepotopi:-D

hmmmmmm

kks to kde je taky profak sak to je horsie ako ked mna uci riaditel nosku ten je aspon zhovievavy pretoze mame len jednohodinovku tak si to mozme hocikedy hocijako opravit.ale toto.musi byt nejaky zakomplexovany.nech sa da komisionalne preskusat ked jej to velmi ovplyvni znamky nebude tam len sediet v porote ale aj ini profesovi.

ivanka_83

ach-no.ale je pospineny.tak jak on pospinuje studentov..no ja by som sa pomstila na konci roka...stale je vo mne chut prist do skoly a aspon vynadat par idiotom..

ach

nie je blbost volat do skoly rodicov, ked maju deti 18. su to stale este deti, aj ked zakon hovori nieco ine. rodicia maju viac skusenosti, aj preto by to mali riesit oni. naco sa hrat na velkych, ked ti to nepomoze. staci ak vsetci rodicia z triedu spisu peticiu za odvolanie ucitela a to by malo byt dostatocne.
ivanka_83: a co ked to nevide...

ivanka_83

zufalatrieda-plne vam rozumiem.na vysvedceni som mala same 1 a 2.len z jedneho predmetu 4.a este z jedneho vo vyssich rocnikoch-od tej samej profesorky.dovolila som si totizto proti nej vystupit...zbytocne sa vypisovat.nema vyznam ist proti kretenom.jedine, ked sa zapoji cela skola.ale to by musel kazdy student.profesori proti kolegovi nepojdu.este jeden typ mam.pokial je to muz.zajst za nim do kabinetu-kde je sam.kamaratka nech caka na chodbe.a podom ho obvinit z obtazovania.krute a zle?a co je dobre na tom, ze on niekoho depta?take hovado treba zatlacit do kuta.dnes mam 25 a stale chut nafackovat par ucitelom.maju vzdelavat, nie ukazovat nadradenost

zufalatrieda

beb
pisomky boli obidve z 3 uciv z jednej mala jednotku z druhej trojku
nemalo ale ona to vzdala chce sa sustredit na maturitu nie dokazovat ucitelovi nieco a pri jeho povahe a schopnostiach by dokazal zneistit aj keby vedela vsetko na 110%

beb

Ahojte zúfalí, ja tiež učím, tak Vám môžem poradiť. Ak to bolo s tými známkami a skúšaním tak, ako píšeš, tak je to naozaj čudné. I keď -je tu ešte jedna vec-inú váhu a hodnotu známka z jednej látky a inú z písomky či opakovania. To ja teraz nemôžem posúdiť. Musia prehovoriť obe strany. Ak to bolo hodnotené naozaj nespravodlivo, môžu rodičia požiadať o komisionálne preskúšanie (nie je pravda, že ich do toho netreba zaťahovať, musia to podľa zákona urobiť rodičia/. Toto je moja rada a skúsenosť, také extrémy by sa nemali stávať. B.

n..

mno ja som odpovedala.. z účta... a hovorila kecala som 15 minút v kuse čo to bolo učivo na 5 veľkých strán... a potom mi dalal z opakovania a vedela som a zas z opakovania a to som tiež povedala správne ael nebolo to podla nej dostatočné a dalal mi 3.... všetko som vedela..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.