Roaccutane

Príspevok v téme: Roaccutane
bambulka15

cawte!viem, ze o tomto lieku tu je toho dost ale nenasla som co potrebujem.chcem sa spytat, ti, co ste ho uzivali od zaciatku liecby ste pouzivali hydratacny krem?lebo tvar zevraj zacne byt sucha.ja to beriem este len tyzden a zatial nemam suchu, ale newiem ci uz mam teraz pouzivat ten krem alebo staci az potom ked sa mi zacne vysusovat.dikyy caaavte

adar

Ahojte, pozeram ze nazory su tu rozne..zabludila som sem koli tomu, ze sa mam rozhodnut ci tento liek budem uzivat koli mojmu akne. Mam ho na tvari, hrudniku a chrbte co ma v mojom veku (25) riadne stve! Len tie vedlajsie ucinky sa mi nevidia...myslite,ze to stoji za to?

kvetina

ja som pouzivala tento liek tiez, a bola som velmi sucha no ale zacala som pouzivat kozmetiku la roche, pletovu vodu a taktiez pletovy krem, je to odporucana kozmetika k liecbe akne s agresivnymi liekmi. Neobsahuje alkohol a ziadne parfemy. len je trochu drahsia

hmmmmm

ja som uzivala roaccutan pol roka, relat.nizke davky,lebo som dost stihla a kozna sa bala aby ma nepredavkovala.teraz pouzivam skinoren na udrzanie a keracnyl krem a anfoderm acido mydlo,kebyze vsak viem o keracnyl a anfoderm acido v minulosti mohla by som sa usetrit zlych vysevov akne po clean and clear a johnson cream,a mozno aj roaccutanu./ale aj tak nelutujem,ze som ho brala/

hmmmmm

ja som mala excipial hydrolotio ,od koznej,neviem kolko sa teraz doplaca, ja som si ho dala na trochu papier.vreckovky a opatrne zotrela supinky, plus nakremovala.jedina nevyhoda, ze je dost parfemovane.

evellina

bambulka 15...pri liecbe liekom Roaccutane mozes kludne pouzivat hydratacny krem,napr.od firmy Ryor hydratacny krem s tekutymi krystalikmi,alebo aj nejaky iny,ale musis tvar kremovat,ale zase nie velmi mastny, aby ti to neupchavali pory..cize staci naozaj hydratacny krem a hlavne nezabudni si kremovat aj pery,mala by si sa vyvarovat cez to obdobie liecby depilacie,microdermoabrazie a takisto ani hlbkove cistenie pleti sa velmi neodporuca,taktiez ziadne slnko ani solarium.Plet je ovela citlivejsia a zranitelnejsia v tomto obdobi,hlavne sa nevyplas ak sa ti prve mesiace plet rapidne zhorsi a vyhodia sa ti hrozne vyrazky,to sa bude cistit,ale asi po 2-3 mesiacoch u niekoho aj neskor sa zacne plet vyhladzat a vyrazky ti budu miznut.Vedlajsich ucinkov je tam ozaj strasne vela,ale pokial mas dobre vyratanu davku,tak to tvoj organizmus zvladne aj bez vedlajsich ucinkov,poznam teda dost mladych ludi,ktori tento liek uzivali,aj opakovane a chvala bohu vsetko je ok...prajem ti vela stastia,aby sa ti podarilo preliecit akne co najskor...

bejby

baby pre bozie rany ako mozte pchat do seba take svinstva!!!???ako je roaccutane???kvoli tomu ze mate akne ?? ja viem mozno sa citite zle chapem to ale radsej by som chodila (co som aj chodila s celym vyhadzanim ksichtom)!!!!ale radsej ako pchat do seba take svinstvo!!!!ved sa vam to odrazi na organoch!!!vidis ako pise ANAVI!!! to akne po case urcite prejde ale radsej cas a trpezlivost ako za par dni mat krasnu plet a potom trpiet bez vlasov vysusenou pletou atd atd ,,,,,,,

anavi

Ahoj...chcem sa podelit so svojou skusenostou s tymto liekom...ja ked som ho brala prvy krat bolo to super...vyrazky mi zmizli, mala som krasnu plet...nevysusala sa mi ale treba pit dostatok tekutin...no poviem ti tak na zaludku mi bolo strasne zle tak na zvracanie ale len prve tyzdne...a tento liek slubuje ze uz sa to nema vratit...myslim akne...ale asi o rok sa mi zacali opat objavovat v takej forme ako predtym tak som ich zacala opat uzivat a to bolo nieco strasne...ja som bola strasne sucha z toho tak mi predpisala lekarka aj mlieko telove ale si uz nepamatam ako sa volalo take do ruzova obal to bolo...a teraz asi po troch rokoch je to tu opat..ja uz neviem co mam s tym robit...najhorsie je ze sa mi ukazuju uz aj na chrbte a to sa mi nepaci...a to mam uz 23...takze s tymto liekom opatrne a neuzivat viac ako pol roka...a radsej sa natieraj od zaciatku a to hlavne tvar..papa