KONDOM

niekto

dobre takze stiahnes predkozku otvoris obal ( nie zubami aby sa neposkodil )
chytis za rezervoar (aby tam nebol vzduch )a das bacha aby si ho nasadila spravne ( nie opacne)
potom ho zrolujes
po orgazme ho treba hned vytiahnut aby neostal vnutri ( stalo sa mi este ze som sa chranil aj pharamttexom )
tot vse inak je to v letaku v kazdom baleni

nooo

takze ja by som chcela vidiet presne taky podrobny popis "ako na to" ako uviedol tuna šakal...ale aby bol normaalny:))

niekto

v rezervoari nesmie byt vzduch a teda ani tekutina aby sa neroztrhol tvoj navod je nespravny
toto je presne dovod preco su kondomi nespolahlive lebo to nikto nevie poriadne pouzivat

šakal

tak kondóm, s ním sa to má tak- najprv mu napľuješ na cicinu, ale tak poriadne, potom 3-4 pohyby rukou, aby bol celý mokrý, potom si zoberieš kondóm, sáčok otvoríš zúbkami v rohovom bode 2 strán- odhryzneš, potom je vhodné dobre napľuť aj na stranu, ktorá bude z vnútra ciciny, potom chytíš kondóm medzi palec a ukazovák, ktorý budeš mať samozrejme opľutý, do takého skoro kruhu a medzi prostredník a prstenník chytíš cicinu asi v 1 tretine, malíček budeš mať zohnutý, je jedno ako bude cicina stáť, len predkožka nesmie byť stiahnutá, len trošíčku obnažená, potom už len gumu stiahneš ku koreňu ide to ľahúčko, vrátiš sa ku žaľudu a zase dole dopasuješ takto isto, potom už len trošku oboma rukami došteluješ, dobre opľuješ a pripravený, ideálne je to zmáknuť jednou rukou, druhou si zatiaľ sliníš cikulku ty sama, ak nebudeš mať sliny tak mu predfajči tak, že ho dáš do pusy až po mandle, aby ťa jemne naplo- robí to super veľa a dobrých slín, no ale ak má malú cicinu tak to padá a s tým neporadím

ooo

ako že zvlečenú? veď keĎ je stoporený penis a stojí, predkožka je hore za žaluďom a vtedy natiahneš. ináč to ani nejde.

maruskaa

noo mne to napriklad nejde navlekat poriadne? kde robim chybu? navlecie sa mu len tak dopoly, max. do tristvrte a dalej nejdee:)) a bojim sa aby sa potom pri tom nezvliekol...to ho mam fakt znasilnit?:D sak hadam cosi vydrziiii