Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zasnuby

zmena?

Ja teda zmenu citim. Aj po 4roch rokoch od svadby si cumim na prstene, zijeme spolu uz 10 rokov a po zasnubeni sa bolo vsetko stokrat krajsie a citovejsie...

adkalc

ja som s priatelom zasnubena tri mesiace, absolutne necitim ziadnu zmenu, uz si ani prstienok tak casto neobzeram. vziat by sme sa chceli na jar, ale v komornej zostave: sobas na urade a potom len obed v kruhu najblizsej rodiny (9 ludi). myslim, ze ani potom to nebude insie ako teraz, my spolu zijeme a okolie si na nas zvyklo, akurat, ze budem o svojom frajerovi hovorit ako o manzelovi. a na to sa aj tesim. ale stresy z toho nemam. mozno aj preto, ze nase rodiny sa do nas nestaraju a uz mame vyse 30 rokov. pa

majka_

BOJIM: kedy som sa chcela vydat na 100 % ale to len preto aby som vypadla z reality, v ktorej som zila cele roky (20 rokov). moji rodicia sa totiz rozviedli, otec mamu podvadzal atd... teraz sa moja sestra bude vydavat (zasnuby maju mat v nedelu) a uz su okolo celej svadby len hadky a podobne veci. nemame moc penazi na to, aby sme popozyvali celu rodinu (ktora sa s nami skontaktuje len vtedy, ak daco chce - teda vacsina). mama by sa chcela ukazat, ze moze pozvat celucicku rodinu, i ked nemoze (proste ona bola zavolana na svadby v rodine a tak chce akoby "vratit" to, ze ju pozvali, ta chce pozvat i ona). proste su hadky, krik, plac... v skutocnosti si nie som ista, ze ci sa chcem vydat. deti by som chcela a chcela by som aby vyrastali v usporiadanej rodine, ale to sa protireci. tak neviem... mama uz zacala kus ociernovat mamu sestrinho partnera, ze urcite ona im keca do manzelstva a tak... ale je to hovadina podla toho, co poznam sestrinho priatela a to, co mi povedala sestra... takze v skutocnosti fakt neviemi co bude. niekedy si prajem, aby som proste neexistovala a nemala problemy, ktore zivot prinasa.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zasnuby - Fórum - ZDRAVIE.sk