Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO SA STARAT O ZEHLENE VLASY - BALZAM ALEBO NEJAKE KURY PRO

venusa

ahoj gabi89 v Ruzinove na jasikovej ulici pod restauraciou Karibik predavaju profesionalne vyrobky na vlasy,kup si sprej pred zehlenim,strieborna flaticka z rozprasovacom,ja ho mam,je dobry

tyrusqa

hm no jo pomahaju tie pripravky ale nie na 100%,teda aspon to viem od profesionalnej kadernicky.ja som prestala zehlit.a nechcite vediet ako dlho som sa s tym zmierovala.

sunsilk:)

ahoj gabi...neviem ci ti to pomoze, ale ja osobne mam hrozne suche a kucerave vlasy...ako ovca:)...musim ich preto zehlit a najlepsi osvedceny pripavok je podla mna fialovy Sunsilk. som mu verna uz niekolko rokov a neviem si predstavit, zeby ho prestali vyrabat...dodava vlasom lest a posilnuje ich. ak ho nepouzijem a zehlim vlasy mam ich ako seno, hnusne vysusene...neviem ako bude posobit na tvoje ale vyskusaj

majkaM

Ahoj gabi, ja používam od Loreal Studio HotStraight ...ked si umyješ vlasy nanes tento balzam potom vysuš vlasy fénom (no čo najnižšej teplote-aj ked to trvá dlhšie ale šetríš vlasy...najlepšie si ich nechať volne uschnut) a suché vlasy môžeš začať žehliť ...balzam ti šetrí vlasy aj pri fénovaní, žehlení a dosiahneš efekt úplne vyrovnaných vlasov ...Dostaneš ho v hocijakej drogérke....veľa šťastia:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO SA STARAT O ZEHLENE VLASY - BALZAM ALEBO NEJAKE KURY PRO - Fórum - ZDRAVIE.sk