posadnutost?

Príspevok v téme: posadnutost?
posadnutaa

asi to sem moc nepatri ale aj tak skusim :)
myslim ze som posadnuta mojim priatelom. lubime sa ale mam pocit ze z mojej strany je to az posadnutost. chcem s nim stale byt, nastastie to nie je mozne, a ked nie som s nim tak sa zapnem na pokec aby sme si aspon tam pisali, nemyslim na nic ine len na neho, stale by som ho iba objimala a stiskala a tulila sa k nemu, ked sme s priatelmi vonku a on sa mi nevenuje tak to hned beriem tragicky, aj ked nahodou nema chut na sex tak hned si myslim ze uz ma nelubi alebo podobne hluposti. viem ze to nie je dobre uvedomujem si ze sa spravam ako blazon ale neviem ako sa mam toho zbavit. dnes som si povedala ze sa na ten pokec ani na icq neprihlasim. viete niekto poradit? nie je to moj prvy priatel ani prvy sexualny partner..

veveveverica

ja som tiež velmi zamilovaná :) a predsa sa netreba na svet pozerať iba ružovými okuliarmi .. áno chápem, možno by bolo viac taktnejšie keby k tomu dodal "dúfam že to nebude pravda" .. alebo možno to s tebou dotyčný nemyslí vážne a bolo by vhodné prehodnotiť váž vzťah či ho bere ako ty - vážne, alebo lahkovážne - iba ako zábavku .. ak si s názormi nesadnete, až vtedy nastáva rozmýšlanie nad zmyslom vzťahu

skye

veverica ja necakam ze si bude isty ze spolu ostaneme navzdy. len by som chcela aby tomu aspon dal sancu, aby aspon veril ze je taka moznost. ked mi toto povie tak mi to naozaj pripada ak oze sa so mnou raz chysta rozist. ja by som chcela byt s nim navzdy momentalne mam pocit ze z mojej strany sa rozchod konat nikdy nebude. ano je to preto lebo som velmi zamilovana :P

veveveverica

SKYE - citujem
"najviac ma ale dostava ked sa bavime o buducnosti a on povie "no ak este spolu nahodou budeme" ak si je isty ze sa jedneho dna rozideme tak na co sme vlastne spolu?"
nikdy nikto nevie ako dlho bude s partnerom. Bola by proste hlúposť povedať, že "my budeme navždy spolu".Čo ak sa rozídete práve preto, že ty si ho podviedla, alebo si ho prestala lúbiť? Vtedy mu už nebudeš vyčítať čo povedal ? A nepovedz mi, že ty si myslíš že budeš s ním do konca života. Ja som vo vzťahu tiež s tým "že sa raz rozídeme" ale to neznamená že to musí byť pravda. Pevne verím že to tak nebude. Takže myslím že si to troška prehnala :P

night

tak potom bude daky problem medzi vami dvoma..mozno v komunikacii..my sa vieme o vsetkom porozpravat uplne uprimne, vsetko si vysvetlime, povieme na rovinu, co sa nam paci a co nie..a preto viem co si mozem dovolit a ze je to len sranda ktorou ho podpichujem a on to vie tiez a tazku hlavu si z toho nerobi, ved aj on si raz za cas rypne, to musi byt:)..ale je to strasne super pocit ze sa vieme narovinu porozpravat o vsetkom a nemame dovody ziarlit na seba tym padom..

krischa3211

no vies ale niekomu tie vtipky proste ublizuju snazila som sa mu to povedat ale to ho este viac nastartuje a viac to robi, potom keby ta nahodou pre tie vtipy a akoze ziarlenie, lebo akoze ziarlim aj ja aby si o mnenemyslel ze som strelena kopne do zadku tak si asi budes robit vtipy len zo seba samej, prepac dnes mam agresivnu naladu:D a tato tema mi uplne sadla, konecne tu nejde kto sa za aky cas spravi..:p

night

v mojom pripade to skor robim ja:))
vtipkujem o inych muzoch, moj sa tvari akoze ziarli, ale je to cisto len sranda...ved sme len ludia, sem tam ked zbadam dakeho sexi chlapika v tv, alebo len tak ho podpichnem ze si najdem ideho:) ale nemyslim tym nic vazne, je to iba sranda, som proste taka..neznamena to ze ho chcem podviest alebo co, to urcite nie..

skye

to je presne moj problem. som priliz precitlivela. vsetko co povie beriem vazne, aj ked su to len vtipy. ale predsa vo mne ostava ta neistota. tiez je taky a iny uz nebude. rozhodla som sa byt dokonala priatelka atolerovat co najviac jeho vystrelkov ale vsetko sa naozaj neda.. tiez sme obaja dospeli. najviac ma ale dostava ked sa bavime o buducnosti a on povie "no ak este spolu nahodou budeme" ak si je isty ze sa jedneho dna rozideme tak na co sme vlastne spolu?

krischa3211

no tak to si presne vystihla, naschval ma provokuje vyplazoval mi dokonca minule jazyk:D obaja sme dospely mimochodom(: a tiez sa neviem zasmiat na tom vtipe lebo ked nieco poviem ja podobneho charakteru, tak hned je tu tema ci to myslim vazne ked som to povedala -prečo som to povedala atd. tak potom ako mam vediet ci on to nemysli vazne ked mi take nieco hovori na moje tzv. vtipky? stale mi hovori ako ma miluje planujeme si zivot no ale tymto ma vie vytocit .. strasne a som z toho smutna to je proste on a nezmeni sa..snazim sa tolerovat..preniiest sa cez to ale som uplne citliva povaha, ach jaaj co robit?

skye

krischa3211, tomu mojmu niekedy ako keby robilo radost ze som smutna z toho ked mi to povie, aj ked sa snazim tvarit ze je to vtipne..

ako sa mam pri nom citit ako vynimocna a jedinecna? viem ze ma lubi ale... proste si neverim dost na to aby som sa mu zasmiala do ksichtu..