Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Numerologička Zuzana Jantošovičová

Macca

Prosim Vas, osobne kontakty si predavajte cez mail. Tel. cislo moze niekto zneuzit. Navyse je to hrube porusenie pravidiel tohto fora.

lenôčka

kontant na ňu je /////////. Je dobrá! Sisik to že tvojej sestre sa nepačila, môže mať aj taký obyčajný dôvod, že tvoja sestra kašlala na jej upozornenia. Okrem toho, tam kde momentalne pracuje je velmi krátko, takže neviem ako sa tvojej sestre mohlo niečo splniť alebo nesplniť, keďže jej predpovede sú na rozpätie dvoch rokov. Alebo bola tvoje sestra u niekoho úplne iného!! Ja osobne som u nej bola, aj na liečení, a je výborná, mne sa veci začali diať po 4 mesiacoch od výkladu, no presne som dodržiavala upozornenia, kam nemám ísť a pred čím sa vystríhať. Pani Zana je výborná veštkyňa.

xox

to vazne???? lebo teraz napr v tlaci prebehlo ze predpovedala aj erike barkolovej (tej blondyne z markizy) ze sa rozide s praitleom a ze sa to stalo. Ja som uz skusila niake, ale kazda mi predpovedala inak a mam pocit ze moc sa tie veci neplnia. Ale hrozne diki moc za tvoju odpoved.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Numerologička Zuzana Jantošovičová - Fórum - ZDRAVIE.sk