Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nastrelenie zuba

Mišulik_7

Zdravim,mam dost vazny problem so zubami a neviem ako dalej.Mam zuby v dezolatnom stave,pricin je tam vela.Mam aj strach ist k zubarovi.Bojim sa odkedy mi predne zuby donicil nemenovany zubar.Po case sa mi pokazili vsetky zuby aj napriek snahe sa o nich starat.Chcela by som si dat urobit aspon tie predne 6 hornych aj dolnych.Nemam predstavu o cene vobec.Mozte mi poradit?

dentist

vyhody-nahrada jedneho zubu,bez potreby brusit susediace,podmienkou je dobry stav kosti tj. dostatocna hustota, hrubka na zavedenie fixtury do kosti,nevyhody-relativne caste neujatie implantatu pri nedodrzani predchadzajucej poziadavky a dlhsia doba nez sa nan moze zhotovit korunka,max polroka,z dovodu vhojovacej fazy fixtury. cena cca 10000 SK

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nastrelenie zuba - Fórum - ZDRAVIE.sk