DARCEK NA VALENTINA PRE NEHO...

Príspevok v téme: DARCEK NA VALENTINA PRE NEHO...
jankaa17

chcela by som kupit partnerovi na valentina lubrikacny gel neni to trosku trapne? vzdy hovoril zeby sa zisiel lebo ho to vie niekedy pri vnikani boliet nepouzivame kondom beriem antik... no boli to aj mna tak by to pomohlo co..mame obaja 17r..a k tomu by som este kupila nejaky valentinsky dezert ..myslite si ze je to v pohode darcek? dakujem za prispevky

vetronka

ja som sa rozhodla pre dva poukazy do aquaparku - poprad (blue diamond packet) :)) stoji to vyse 1200,- tak nejak pre dve osoby na cely den, ale myslim ze sa oplati a po skuskach je to zaruceny oddych a v neposlednom rade aj romantika :)) papa

o

Ja by som sa chcela opýtať, že ak chcem darovať darček, kde kúpim ozdobné krabičky, do ktorého ten darček zabalím. A nemusí byť ozdobná, len taká slušná krabička. v kvetinárstvach nemajú, a v papiernictve tiež nie.

o

my použ. durex modrý. na začiatok neexperimentuj a kúp bez príchute a tak. len obyčajný.
a ja by som to dala tak, že by som to dala do obálky, k nemu lístok, že " čaká ťa noc plná lásky a milovania. nechaj sa prekvapiť, ľúbim ťa. " a obálku previaž červenou mašľou. a pridaj čokoládové srdiečko. a prichystaj mu doma sviečky, rom.hudbu, vône... proste romantika.
---
a ja nikoho nemám. mne nikto nič na valentína nedá. a preto je mi vždy na tento sviatok tak smutno.

o

my použ. durex modrý. na začiatok neexperimentuj a kúp bez príchute a tak. len obyčajný.
a ja by som to dala tak, že by som to dala do obálky, k nemu lístok, že " čaká ťa noc plná lásky a milovania. nechaj sa prekvapiť, ľúbim ťa. " a obálku previaž červenou mašľou. a pridaj čokoládové srdiečko. a prichystaj mu doma sviečky, rom.hudbu, vône... proste romantika.
---
a ja nikoho nemám. mne nikto nič na valentína nedá. a preto je mi vždy na tento sviatok tak smutno.

o

my použ. durex modrý. na začiatok neexperimentuj a kúp bez príchute a tak. len obyčajný.
a ja by som to dala tak, že by som to dala do obálky, k nemu lístok, že " čaká ťa noc plná lásky a milovania. nechaj sa prekvapiť, ľúbim ťa. " a obálku previaž červenou mašľou. a pridaj čokoládové srdiečko. a prichystaj mu doma sviečky, rom.hudbu, vône... proste romantika.
---
a ja nikoho nemám. mne nikto nič na valentína nedá. a preto je mi vždy na tento sviatok tak smutno.

xxxx

prave naopak, ja myslim ze je to super napad a urcite ho to potesi;-) aj my pouzivame- durex v cervenej tube je fantasticky..hmm

:)

ja som to zohnala u nas u cinana...mojmu take nevadi hlavne ze je haluz.drzim palce :).mne by sa zisli certikove ponozky