Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kiahne

Príspevok v téme: Kiahne
majuska pe

Dostala som kiahne v 22 rokoch. Som dost vysypana doktorka mi kazala potierat tekutym pudrom(ja som ale citala ze to nie je dobre a ze uz sa to neodporuca?), teplotu nemam.
Som zvyknuta denne sa sprchovat, aj holit , strasne sa mi mastia vlasy uz som z toho nervozna mam na hlave uz hadam aj kilo masti:( , do toho som dostala este menzes tak rada by som sa osprchovala. Velmi tym uskodim keby sa aspon cistou vodou samozrejme bez sprchaca mydla umyjem? a vlasy kedy mozem umyt?
ti co ste to mali vo vyssom veku ako ste to zvaldali halve co sa tyka umyvania, holenia a pod.?

sunflower111

JA SOM POCULA, ZE TERAZ SA UZ NENATIERA PUDROM, ALE NORMALNE MASTOU FENISTIL. NASTASTIE, JA SOM MALA KIAHNE AKO 10 ROCNA. TERAZ MAM SKORO 25. CHYTILI ICH VSETCI SURODENCI, LEN MAMA NIE. A TA ICH ESTE VOBEC NEMALA.

jaja

moja dcera dostala kiahne pred 3 rokmi ako 19 rocna a veru sa dokladne natierala tekutym pudrom,bola fest vysypana,potom aj syn a vsetko im zmizlo.Neviem preco tekuty puder nie je dobry

vsevedka

Moderná medicína tekutý púder na kiahne už neodporúča, to je zastaralá liečba.Osprchovať vlažnou vodou sa môžeš, dôležité je nezachladnúť, jemným uerákom len popritláčať na pokožku tela, aby si si nerozdráždila, alebo nepoškrabala kiahne.A tie vlasy? Zavolaj si radšej pre istotu do nemocnice na infekčné odd., tam ti dajú odpoveď.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.